Rosalie. w wyjątkowej sesji dla Vevo

Rosalie. prezentuje wyjątkową sesję dla Vevo nagraną w Warszawie.

Rosalie. wykonała dwa utwory: „Moment” oraz „IDeal” ze swojego albumu „IDeal”. Wersja na żywo została nagrana tzw. mastershotem, nieprzerwanym żadnym cięciem ani montażem.
 

„IDeal”, które ukazało się 19 marca, to druga płyta długogrająca w dyskografii Rosalie. – Zależało mi na dobrej zabawie, luzie i pokonywaniu własnych barier – tłumaczy piosenkarka. Mnogość nowych pomysłów manifestuje się na każdej z dziesięciu kompozycji, które oscylują wokół charakterystycznego dla niej stylu. Podobnie jak w przypadku „Flashback”, tak i tym razem wokalistka zaprosiła do współpracy wielu gości z różnych muzycznych światów. Wśród nich znaleźli się producentka Chloe Martini oraz schafter i Ment XXL.
 
Rosalie. to piosenkarka i autorka tekstów, której styl – balansujący między mainstreamem a undergroundem – bywa najczęściej określany jako alternatywne R&B z wpływami soulu, elektroniki oraz hip-hopu. Artystka swoim koncie ma m.in. EP-kę „Enuff”, świetnie przyjęty album „Flashback” oraz wspólne nagrania z Taco Hemingwayem, Mesem, Otsochodzi oraz elektronicznym duetem Catz ‘N Dogz. W 2018 została nominowana do nagrody Fryderyka w kategorii DEBIUT ROKU. W marcu 2020, nakładem Def Jam Recordings Poland, ukazał się jej najnowszy krążek „IDeal”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *