AC / DC udostępnił kulisy nagrania wideo “Shot In The Dark”

Czy jest ktoś na tej planecie wciąż nieświadomy tego, że AC / DC wyda nowy album w przyszłym tygodniu? Aby uniknąć wątpliwości, tak : nazywa się Power Up, a Shot In The Dark to pierwszy singiel z 12-utworowego albumu.

Zespół nakręcił teledysk do Shot In The Dark z wieloletnim współpracownikiem Davidem Malletem w Amsterdamie na początku tego roku, kiedy przerażające słowa „Covid-19” wciąż brzmiały jak imię przyjaznego robota z Battlestar Galactica. teraz udostępnił materiał zza kulis z planu wideo. W tych ponurych czasach jest coś uroczego i uroczego w grupie mężczyzn w wieku 60 i 70 lat grających w pogoń za rock’n’rollem, więc to wywoła uśmiech na twojej twarzy, obiecuję.

Zespół spędził kolejne dwa tygodnie w Amsterdamie na próbach powrotu na trasę po wydaniu Power Up. Oczywiście plany te są wstrzymane, ale próby pokazały wszystkim zaniepokojonym, że zespół ponownie walczy , po powrocie Briana Johnsona, Cliffa Williamsa i Phila Rudda do zespołu.

„Umówiliśmy się na nagranie wideo” – ujawnił Angus Young – „i pomyśleliśmy, że możemy znaleźć miejsce na próby i zagrać – żeby zobaczyć, jak nam się żyje i czy technologia Briana [słysząca] działa”.

 

„Zrobiliśmy Back in Black od razu”, wspomina Johnson. „Jeśli mogę to zrobić, mogę zrobić wszystko. I słyszałem wszystko. Przeszliśmy przez Shot Down in Flames, Hell nie jest złym miejscem do bycia – Cały zestaw. Zagraliśmy 15 dni, bez przerwy. Gitary były takie słodkie. Powiedziałem: „Angus, słyszę każdą małą nutę, którą grasz”. A on na to: „Och, lepiej zacznę więcej próbować”… Poczucie humoru Angusa. To było cudowne.

Power Up zostanie wydany 13 listopada. Album został nagrany w Vancouver z producentem Brendanem O’Brienem i inżynierem Mikiem Fraserem, tym samym składem, który pracował nad albumami zespołu Black Ice i Rock Or Bust.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!