Dżem wydaje płytę na “40 Urodziny”

Jest to zapis koncertu, który odbył się 30 marca 2019 w katowickim Spodku. Wydawnictwo składać się będzie z: 3 płyt CD, 2 płyt DVD oraz 1 płyty Blu-Ray, a to wszystko w pięknym wydaniu. Premiera płyty została ustalona na 27.11.2020.

Niezmiernie się cieszymy, że pomimo ciężkich czasów i braku możliwości bezpośrednich spotkań z Wami na koncertach, udało nam się zakończyć prace nad pamiątkowym wydawnictwem z zapisem koncertu w katowickim Spodku pt. “40 Urodziny”.
Niniejszym zawiadamiamy, że oficjalna data premiery boxu, zawierającego: 1x płyta Blu-Ray, 2x płyta DVD, 3x płyta CD oraz pamiątkową 16 stronicową książeczkę została ustalona na 27.11.2020.
Niemniej jednak Ci, którzy tak jak my nie mogą się już doczekać tej płyty w swoich odtwarzaczach mogą zakupić ją już dziś! Tylko w naszym oficjalnym sklepiku (https://www.dzem.com.pl/sklep.html) dostępna jest w pełnej przedsprzedaży. Właśnie dojechała do nas pierwsza partia boxów więc wysyłki rozpoczną się od jutra, tj. 04.11.2020 i będą prowadzone na bieżąco w kolejności zamówień.
Nie czekaj – kup już dziś bezpośrednio od producenta ? Zrób sobie lub komuś fajny prezent mikołajkowo-świąteczny ? Polecamy!
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *