KILFEATHER wydaje nowy singiel „ Beneath The Silence ”

Beneath the Silence to nowy singiel Kilfeather i kontynuacja niedawno wydanych singli Never Stop i King Creep, które są teraz dostępne za pośrednictwem Riot Records.

Cisza jest za hymn punk rocka wybucha jak koktajl Mołotowa. Z chwytliwym haczykiem, krzyczącymi gitarami i sekcją rytmiczną w stylu uciekającego pociągu, ten utwór jest zdecydowanie gotowy do uderzenia głową i poruszania ciałami. Tekst przypomina zastrzyk adrenaliny, a jego muzyczny szyderstwo wzmacnia buntowniczą postawę piosenki.

O KILFEATHER
Kilfeather to znany multiinstrumentalista, ale specjalizuje się w gitarze, wokalu i pisaniu piosenek. Napisał i wydał ponad 30 płyt, a ich liczba liczy od 2006 roku i występuje z power trio pod własnym nazwiskiem. Muzyka Kilfeather jest określana jako „Psych Garage Punk”, dźwięk, który najlepiej oddaje miksturę Garage Rock & Roll zmieszaną z elementami muzyki punkowej, klasycznej i popowej.

Dzielił scenę z wieloma artystami i zespołami z całego zachodniego wybrzeża, takimi jak: Wayne Kramer ( MC5 ), Kyle Gass ( Tenacious D ), Danny Carey ( Tool ), Steven Adler ( Guns N Roses ), HR ( Bad Brains), John 5 (Rob Zombie), The Obsessed, Supersuckers, Death Valley Girls, LA czarownica, WAAVES, Voodoo Glow Skulls, wibratory i wiele more.With jego ostatnia partia rekordów, Kilfeather zwróciła uwagę Złotej Robot Global Entertainment i podpisał kontrakt z ich punk rockowym oddziałem Riot Records . Jego nowy pełnometrażowy album Island of Forgotten Toys ukaże się na całym świecie w 2020 roku na GRGE / Riot .

„Prawdopodobnie najbardziej płodny muzyk Vegas Las Vegas Review Journal
„Gritty, karkołomny punk rock, mający wpływ na takie zespoły jak Moto rhead, Misfits i Dead Kennedys” LV Weekly

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *