Spotlight: Ptakova

6 listopada ukaże się debiutancki album Ptakovej zatytułowany „Suma wszystkich dźwięków”. Z kim Ptakova tworzy? Co lubi robić kiedy nie jest pochłonięta procesem twórczym?

ptakova_cover.jpg


1. W 2015 roku w Katowicach Ptakova stworzyła wspólnie z Maćkiem Sawochem duet SOXSO. Rok później grupa wystąpiła na scenie Open’er Festivalu.

2. Ptakova ma na koncie kilka kolaboracji, w tym między innymi z Miuoshem, Jordahem czy Pioną. Jednym z najpopularniejszych utworów, w którym miała swój gościnny udział jest „Lawina” stworzona wspólnie z duetem Piona. Klip do tego utworu został obejrzany już ponad 800 tysięcy razy!

3. W 2019 roku Ptakova rozpoczęła współpracę nad płytą z Markiem Dziedzicem, który jest producentem albumów takich artystów jak Sorry Boys, Mela Koteluk czy Artur Rojek. Pierwszym owocem współpracy z Dziedzicem był singiel „Kastaniety”.

4. 12 utworów na albumie „Suma wszystkich dźwięków” to produkcja Marka Dziedzica. Ale utworów na albumie jest 13. Co z ostatnim trackiem? Utwór „Bez nas” gościnnie wyprodukował Kuba Karaś z The Dumplings!

5. Nad tekstami Ptakova pracowała wspólnie z Jackiem „Budyniem” Szymkiewiczem z Pogodno. Budyń współtworzył z Ptakovą tekst m.in. do utworu „Corazon”.

6. Ptakova żyje w zgodzie z naturą. Naturą otacza się nie tylko na okładce albumu, ale również w domu. Jej pokaźna kolekcja zielonych roślin liczy około 80 okazów!

https://www.instagram.com/p/B8to9l-nk9h/?utm_source=ig_web_copy_link

7. Sport to jej drugie imię. Kiedyś zawodowo zajmowała się fitnessem. Od trzech lat jest fanką ekstremalnej jazdy rowerowej. Nie rozstaje się z enduro. Każdą wolną chwilę poświęca na sport.

https://www.instagram.com/p/BxNtNhYlfSI/?utm_source=ig_web_copy_link

8. W chwilach wolnych od tworzenia i jazdy rowerowej zagłębia tajemnice medycyny naturalnej, tworzy naturalne kosmetyki i wykorzystuje w kuchni dary natury.

https://www.instagram.com/p/CA-E1WWnC9c/?utm_source=ig_web_copy_link

9. „Suma wszystkich dźwięków” wydana zostanie w ekologicznym opakowaniu, aby zużyć jak najmniejszą ilość plastiku! Wszystko w troscę o Matkę Ziemię 🙂

Suma wszystkich dźwięków - Ptakova | Muzyka Sklep EMPIK.COMEMPIK.COM Sklep internetowy z darmową dostawą do ponad 200 salonów EMPIK w Polsce.

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/292472/97d2d4c50bf79c53c62e82c997c671e4.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *