LA GUNS wyda 13 listopada nowy album „ Renegades”

RENEGADES to zupełnie nowy album LA Guns (Steve Riley, Kelly Nickels, Scott Griffin, Kurt Frohlich), dostępny do zamówienia w przedsprzedaży / oszczędzania teraz i dostępny w piątek, 13 listopada 2020, za pośrednictwem Golden Robot Records.

Jeśli istniał zespół będący synonimem niesławnego Sunset Strip, to jest nim LA GUNS . Urodzony w scenie, która nigdy nie zostanie odtworzona, LA GUNS jechał obok Motley Crue, Guns n ‘Roses, Ratt, Poison, Quiet Riot i innych. w jednym z największych ruchów w historii muzyki. LA GUNS to bez wątpienia królowie rocka w Hollywood.

Szybko do roku 2020 i naprawdę są na szczycie swojej gry i cieszą się absolutnym odrodzeniem w swojej długiej i wyróżniającej się karierze. LA GUNS udało się zachować swoją uliczną integralność, jednocześnie bezproblemowo dopasowując się do dzisiejszego rynku rockowego.

Mocno przyłączeni do swoich wiernych fanów, LA GUNS są teraz gotowi wydać zupełnie nowy album Renegades na winylu, CD i w wersji cyfrowej. Płyta doczekała się już 3 przebojowych singli; utwór tytułowy, Renegades , Crawl and Well Oiled Machine (który zyskał pozycję i miejsce na okładce cenionej listy odtwarzania Spotify „Hard Rock”).

Mając ponad 30 lat godnego uwagi materiału, LA GUNS pozycjonują się jako prawdziwi bohaterowie gatunku rock and roll, dostarczając swoje kultowe brzmienie LA publiczności na całym świecie.

TRACK LISTING
01. Don’t Wanna Know
02. Renegades
03. Would
04. All That You Are
05. Witchcraft
06. You Can’t Walk Away
07. Lost Boys
08. Well Oiled Machine
09. Why Ask Why
10. Crawl  

Aby uczcić premierę Renegades , przygotowaliśmy pięć limitowanych pakietów LA Guns, z których fani będą mogli wybierać:
PAKIET ULTIMATE Fan Legend
Zawiera czerwony, biało-niebieski winyl + CD + t-shirt + podpisane zdjęcie 8 x 10 + naszywka LA Guns + naklejka LA Guns + przycisk LA Guns

SUPER Fan Legend Bundle Zawiera czerwony, biały i niebieski winyl + CD
Aussie Priority Fan Bundle Zawiera fioletowy winyl + CD + t-shirt
Zestaw dobrze naoliwionego wentylatora maszyny Zawiera przezroczysty winyl + CD
Pakiet CD ` ` I Don’t Own a Record Player ” Zawiera CD + naklejkę LA Guns (baner lub czaszka)

Sprawdź limitowane pakiety fanów Renegades TUTAJ

Renegades jest również dostępny w następujących punktach sprzedaży:
iTunes (cyfrowe zamówienie w przedsprzedaży)
Spotify (przed zapisem)
Apple (pre-save)
JB Hi-Fi (CD + fioletowy winyl) ** Tylko Australia
Sanity (CD + fioletowy winyl) ** Tylko Australia
Amazon (zamówienie cyfrowe, CD + winyl, w zależności od kraju)

Zamów w przedsprzedaży / zapisz nowy album Renegades TUTAJ

O LA GUNS
LA GUNS powstała w 1986 roku i podpisała kontrakt z Polygram Records w 1987, nagrywając swój pierwszy album tego lata. Ten pierwszy album, zatytułowany LA GUNS , sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy, dając zespołowi pierwszą platynową nagrodę. Następnie odbyły się wycieczki z AC / DC, Iron Maiden i Def Leppard . Kompilacja teledysków z tego pierwszego albumu przyniosła zespołowi złotą nagrodę wideo. LA GUNS weszło do studia, aby nagrać swój drugi album, Cocked and Loaded , wiosną 1989 roku. Od razu stał się hitem wraz z wydaniem Rip and Tear jako pierwszego singla i wideo. Never Enough i The Ballad of Jayne po raz kolejny pchnęły album do statusu platyny. Kompilacja wideo z tego albumu przyniosła zespołowi drugą złotą nagrodę wideo.

Nastąpiła udana światowa trasa koncertowa. Trzeci album zespołu, Hollywood Vampires , został nagrany jesienią 1990 roku. Wraz z wydaniem Kiss My Love Goodbye jako pierwszym singlem i teledyskiem oraz kolejną udaną światową trasą koncertową, album dał LA GUNS trzeci platynowy album z rzędu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *