System Of A Down udostępnił dwa nowe utwory !

System of a Down powraca z nową muzyką, wydając dwa nowe utwory „Protect the Land” i „Genocidal Humanoidz”

Podczas gdy członkowie grupy nie byli w stanie dojść do porozumienia w sprawie nowego albumu , zjednoczyli się, aby nagrać dwa nowe utwory, aby zająć się obecną wojną w Artsakh, która dotyka w dużej mierze armeńską społeczność.

W swoim oświadczeniu w tej sprawie zespół wyjaśnia:

Jako System Of A Down właśnie wydaliśmy nową muzykę po raz pierwszy od 15 lat. Nadszedł czas, aby to zrobić, ponieważ wszyscy razem mamy coś niezwykle ważnego do powiedzenia jako zjednoczony głos. Te dwie piosenki, „Protect The Land” i „Genocidal Humanoidz”, mówią o straszliwej i poważnej wojnie toczącej się w naszych kulturowych ojczyznach Artsakh i Armenii.

Jesteśmy dumni, że możemy  udostępnić te piosenki i mamy nadzieję, że spodoba się ich słuchanie. Ponadto zachęcamy do lektury, aby dowiedzieć się więcej o ich pochodzeniu, a gdy już to zrobicie, mamy nadzieję, że zainspirują do wypowiedzenia się na temat przerażających niesprawiedliwości i naruszeń praw człowieka, które mają tam obecnie miejsce. Co najważniejsze i pilnie, pokornie błagamy Was o darowizny w małych lub dużych kwotach, aby pomóc poszkodowanym w coraz większej liczbie przypadków zbrodni przeciwko ludzkości.

system-of-a-down-protect-the-land-1604641553

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *