Miley Cyrus oraz… Stevie Nicks w nowej wersji Midnight Sky!

Miley Cyrus wydała właśnie prawdziwą niespodziankę – remix swojego singla „Midnight Sky” ze Stevie Nicks! Nowa wersja to mash-up utworu Miley oraz przeboju „Edge of Seventeen” Stevie Nicks z 1982 roku!

Hit „Edge of Seventeen” Stevie Nicks, wokalistki legendarnej grupy Fleetwood Mac, zainspirował Miley do stworzenia swojego utworu. Miley od początku przyznawała, że Stevie Nicks jest jedną z jej największych inspiracji przy pracy nad nowym albumem. Okazało się, że podobieństwa między dwoma utworami nie były przypadkowe, a Stevie Nicks dała Miley Cyrus zielone światło i pobłogosławiła premierę „Midnight Sky”. Teraz oficjalnie ukazał się mash-up obu piosenek, w których Stevie i Miley śpiewają swoje przeboje razem!

Siódmy studyjny album Miley będzie nosił tytuł „Plastic Hearts” i ukaże się 27 listopada. Ostatnio mogliśmy usłyszeć Miley w niesamowitych coverach piosenek „Heart of Glass” Blondie i „Zombie” The Cranberries. Dziennikarze i fani artystki jednogłośnie twierdzą, że nadeszła najlepsza era w karierze artystki, która idealnie sprawdza się w rock&rollowym repertuarze. Niezwykłe wykonania tych klasycznych hitów to zapowiedź tego, jak będzie brzmiał jej siódmy studyjny album “Plastic Hearts”, na którym znajdzie się 12 nowych, oryginalnych kawałków.
Za zdjęcie okładkowe odpowiada słynny fotograf gwiazd rocka, Mick Rock. To stawia Miley wśród legend takich jak David Bowie, Lou Reed, Iggy Pop, Joan Jett i Debbie Harry.

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/293434/4a542cd6ff5858eb55b67a4dc6ba65ec.jpg

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/293428/c2d3ea970a803c01f475f4451c0603e9.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *