Amy Macdonald prezentuje singel „Fire”

Utwór pochodzi z nowego albumu „The Human Demands”, którego premiera odbyła się 30 października

„Na swoim piątym albumie studyjnym artystka ukazuje, że doskonale czuje się w prostym folk-popie i soft rocku. Utwory brzmią doskonale. Muzyczne historie są naprawdę interesujące, zwłaszcza, gdy Amy zaczyna śpiewać. Ten album daje wrażenie, że w jej duszy jest jeszcze jedna lub dwie mroczne piwnice, które do tej pory ukrywała przed światem.” – Rolling Stone. 

„Na nowym krążku, szkocka artystka ponownie łączy się ze swoimi korzeniami folkowo-rockowymi, nadal udowadniając swój talent kompozytorski. Ten album różni się znacząco od poprzednich płyt. Jest wiele powodów, dla których „The Human Demands” jest, jak dotąd, tą najlepszą.” – Pozzo Live.

Głównymi motywami „The Human Demands” są: upływający czas, zmaganie się z depresją oraz poszukiwanie miłości. „Moi przyjaciele borykają się z poczuciem beznadziei, która sprawia, że nie chce im się żyć. Wszyscy mamy wzloty i upadki, bez względu na nasze doświadczenia. Przecież możemy czuć się gorzej, być bezradnym i powinniśmy umieć o tym rozmawiać!” – komentuje Amy Macdonald. 

Tracklista „The Human Demands”: 

  1. Fire
  2. Statues
  3. Crazy Shade Of Blue
  4. The Hudson
  5. The Human Demands
  6. We Could Be So Much More
  7. Young Fire, Old Flame
  8. Bridges
  9. Strong Again
  10. Something In Nothing 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *