Lunatic Soul prezentuje nowy utwór

Lunatic Soul  prezentuje nowy singiel z nadchodzącego albumu, zatytułowanego „Through Shaded Woods”. Utwór nazywa się „The Fountain”

Na nowym albumie, który ma swoją premierę już jutro, Mariusz Duda zabiera słuchaczy w muzyczną podróż zainspirowaną skandynawskim i słowiańskim folkiem. 

„Chciałem nagrać płytę dynamiczną, na której dużo się dzieje i gdzie mamy sporą dawkę muzyki związanej z transowym, mrocznym folkiem. Znalazły tu ujście wszystkie moje inspiracje m.in. Dead Can Dance czy szwedzką Hedningarną.

„Shaded Woods” to nasze najgorsze traumy i koszmary, to nasze najtrudniejsze życiowe momenty. To również symbolika naszych obecnych, trudnych czasów. Przejście przez tan mroczny las ma symbolizować ich przezwyciężenie. Mam nadzieję, że ten nowy utwór, jak i cała nadchodząca płyta, będzie taką pochodnią, która nie dość, że pomoże nam oświetlić mrok, to jeszcze przyda się do odganiania potworów.”

Utwór „The Fountain” jest dostępny na platformach cyfrowych:

https://ffm.to/thefountain

Siódmy album Lunatic Soul – „Through Shaded Woods” ukaże się w wersji podstawowej i rozszerzonej. Album można zamawiać pod tym linkiem:

http://bit.ly/LSWoods

Zdjęcia autorstwa Tomasza Pulsakowskiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *