Debiutancka płyta Milomi pt. „Mogę”

Debiutancka płyta Milomi pt. „Mogę” składa się z 10 autorskich piosenek z tekstami po polsku, opowiadających o emocjach i doświadczeniach wokalistki.

Stworzona z myślą o osobach nadwrażliwych.

Single promujące płytę to „Nic”, „W Stronę Mokotowa” oraz „Przesypiam Dalej”.

Za muzykę odpowiada Tomasz „Ragaboy” Osiecki, Angelika Irauth oraz Milomi, która również napisała wszystkie teksty.

Gatunki, które inspirowały twórców to: folk, indie, muzyka alternatywna, ale przede wszystkim – poezja śpiewana i aktorska.

Milomi podjęła również współpracę z takimi muzykami, jak Łukasz Sobolak (perkusista), znanym m.in. z formacji Mikromusic, Lucyna Strzemecka (skrzypce) oraz Karolina Drewnik (wiolonczela) związana m.in. z Sarsą.

Podaję również swoje Social Media:
Bio :

Urodziłam się w Warszawie 1 grudnia w 1995 roku. Choć gdybym urodziła się 3 lata wcześniej tak, jak mój brat, urodziłabym się w Ostrowcu Świętokrzyskim, w którym mieszka i wychowała się spora część mojej rodziny. Przez całą edukacje uczęszczałam na koła muzyczne oraz chóry szkolne, co inspirowało mnie do udziału w konkursach wokalnych, warsztatach, przeglądach piosenki, ale przede wszystkim – w szkole podstawowej postanowiłam kształcić swój głos u różnych nauczycieli.

W 2016 roku założyłam projekt muzyczny o nazwie Tekstura, z którym zagrałam kilka koncertów. Wykonywaliśmy covery, gatunkowo najbardziej odpowiadające poezji śpiewanej. Rok później dołączyłam do Teatru Naprzeciwko – uczelnianego teatru Uniwersytetu Warszawskiego. Grałam tam w kilku spektaklach takich, jak: „Hotel Ol Ekskluzif” czy „Terrorysta”. We wrześniu 2017, w ramach współpracy z teatrem, rozpoczęłam pracę nad własnym spektaklem o nazwie „Rzecz o miłości, czyli wieczorek bardzo poetycki”, który miałam przyjemność reżyserować i odpowiadać za scenariusz.

Od kilku lat piszę także teksty piosenek innym wokalistkom. W 2017 roku rozpoczęłam naukę w Studiu Wokalnym im. Jerzego Wasowskiego w Warszawie. W 2018 roku uczęszczałam na roczny, intensywny kurs aktorski prowadzony przez kadrę Szkoły Aktorskiej Machulskich.

Projekt „Milomi” założyłam w styczniu 2019 roku, podejmując współpracę z multiinstrumentalistą oraz kompozytorem Tomkiem „Ragaboyem” Osieckim, który ma w swoim dorobku współpracę z takimi artystami, jak: Mela Koteluk, Sorry Boys, Pawlopavo, T.Love. Współpracuję także z aranżerką i kompozytorką Angeliką Irauth oraz duetem smyczkowym składającym się z Karoliny Drewnik (wiolonczela) i Lucyny Strzemeckiej (skrzypce). Mój debiutancki utwór pt. ‘Nic’ ukazał się 3 października 2019 roku i tak, jak pozostałe opublikowane utwory, są efektem pracy nad albumem pt. „Mogę”, którego premiera ukaże się 14 listopada 2020 roku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *