LA GUNS wydał nowy album „ Renegades”

Dla niektórych może to być przesądne, ale czy jest lepszy sposób na spędzenie piątku 13tego niż świętowanie go wydaniem nowego albumu LA GUNS ? The Hollywood Vampires mają lekarstwo na twoją Paraskevidekatriaphobię i nazywa się Renegades i jest dostępne TERAZ przez Golden Robot Records na nośniku cyfrowym, CD i winylu!

Renegades to zupełnie nowy album LA GUNS (Steve Riley, Kelly Nickels, Scott Griffin, Kurt Frohlich) i wyprodukował 3 przebojowe single Crawl , Well Oiled Machine i Renegades.

LA GUNS zawsze byli i zawsze będą Renegadesami , to niemal autobiograficzna reprezentacja zespołu.
„Hej chłopaki, oto jest !! Nie możemy się doczekać, aż wszyscy usłyszycie pełny album Renegades. Jesteśmy z niego bardzo dumni i mamy nadzieję, że wszyscy świetnie się przy tym bawicie. Do zobaczenia wkrótce drogi. W międzyczasie. Ciesz się albumem ”.
Steve Riley

Streamuj / kup Renegatów TUTAJ

Wcześniej w tym tygodniu jako dalszy zwiastuna, LA Guns wydała nową i 4 th pojedynczego, że jesteś, tuż przed wydaniem Renegades! All That You Are to kolejny klasyk rocka zespołu u szczytu swojej gry!

„Prawie rok temu leciałem samolotem z Nowego Jorku do Los Angeles, aby nagrać ten album. Wszyscy włożyliśmy w to dużo pracy, jesteśmy z tego bardzo dumni. To najlepsze doświadczenie nagraniowe, jakie kiedykolwiek miałem. .. mamy nadzieję, że pomoże Ci to trochę łatwiej przeżyć dzień ”.
Kelly Nickels

Jeśli istniał zespół będący synonimem niesławnego Sunset Strip, to jest nim LA GUNS . Urodzony w scenie, która nigdy nie zostanie odtworzona, LA GUNS jechał obok Motley Crue, Guns n ‘Roses, Ratt, Poison, Quiet Riot i innych. w jednym z największych ruchów w historii muzyki. LA GUNS to bez wątpienia królowie rocka w Hollywood.

Szybko do roku 2020 i naprawdę są na szczycie swojej gry i cieszą się absolutnym odrodzeniem w swojej długiej i wyróżniającej się karierze. LA GUNS udało się zachować swoją uliczną integralność, jednocześnie bezproblemowo dopasowując się do dzisiejszego rynku rockowego.

Mocno przyłączeni do swoich lojalnych fanów, LA GUNS są teraz gotowi wydać zupełnie nowy album Renegades na winylu, CD i wersji cyfrowej. Płyta doczekała się już 3 przebojowych singli; utwór tytułowy, Renegades , Crawl and Well Oiled Machine , (który zyskał pozycję i miejsce na okładce cenionej listy odtwarzania Spotify „Hard Rock”).

Mając ponad 30 lat godnego uwagi materiału, LA GUNS pozycjonują się jako prawdziwi bohaterowie gatunku rock’n’roll, dostarczając swoje kultowe brzmienie LA publiczności na całym świecie.

Aby uczcić premierę Renegades , przygotowano pięć limitowanych pakietów LA Guns, z których fani mogą wybierać:
PAKIET ULTIMATE Fan Legend
Zawiera czerwony, biało-niebieski winyl + CD + t-shirt + podpisane zdjęcie 8 x 10 + naszywka LA Guns + naklejka LA Guns + przycisk LA Guns

SUPER Fan Legend Bundle Zawiera czerwony, biały i niebieski winyl + CD
Aussie Priority Fan Bundle Zawiera fioletowy winyl + CD + t-shirt
Zestaw dobrze naoliwionego wentylatora maszyny Zawiera przezroczysty winyl + CD
Pakiet CD ` ` I Don’t Own a Record Player ” Zawiera CD + naklejkę LA Guns (baner lub czaszka)

Sprawdź limitowane pakiety fanów Renegades TUTAJ

Renegades jest również dostępny w następujących punktach sprzedaży:
iTunes (cyfrowe zamówienie w przedsprzedaży)
Spotify (przed zapisem)
Apple (pre-save)
JB Hi-Fi (CD + fioletowy winyl) ** Tylko Australia
Sanity (CD + fioletowy winyl) ** Tylko Australia
Amazon (zamówienie cyfrowe, CD + winyl, w zależności od kraju)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!