HOT LAUNDRY wydaje nowy singiel „ Shake ”

Pochodzący z San Francisco nowy singiel Hot Laundry, Shake, jest rock’n’rollową rewolucją na pełnym gazie i został wydany przez Die Laughing Records.

Soulful wokalistka Janette Lopez, wywodząca się z Detroit w stanie Michigan, wnosi do występu swój klasyczny styl Motown i miłość do garażowych grup bad girl z lat 60.
Hot Laundry jest pod silnym wpływem MC5, The Stooges , punk rocka ze wschodniego wybrzeża lat 70-tych i bluesa delta. Muzyka cię chwyta i nie możesz odpuścić. Zespół łączy w sobie miłość do koni mechanicznych z Detroit, nowojorskiego punk rocka i przełomowego rock and rolla.

Hot Laundry to strój z San Francisco, który daje nowe spojrzenie na nasz ukochany rock and roll. Główna wokalistka Janette Lopez pomoże Ci zapomnieć o zmartwieniach i sprawi, że będziesz wyjąc do księżyca pod koniec nocy. Wspierana przez jej zawsze urocze chórki i tancerze. Ileath Bridges i Gena Serey to w 100% prawdziwy rock and roll. Przesyła cię z powrotem do czasów zespołu bad girl w garażu lat 60.

Zespół wypuszcza hi-oktanowy rock n roll z nutami Motown, podkręconymi gitarami w stylu MC5 i mocną nutą delta boogie. Hot Laundry serwuje muzykę klasy robotniczej. Dzięki tekstom odzwierciedlającym ciężką pracę, ciężkie czasy, miłość i taniec przez całą noc, Hot Laundry to rock and roll dla Twojej duszy.

Zespół to:
Janette Lopez – główny wokal
Ileath Bridges – zapasowe wokale
Gena Serey – wokal zapasowy
Grady Hord – gitara, instrumenty klawiszowe,
Wokale zapasowe
Casey Gallagher – gitara basowa
Mark Mortensen – perkusja

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!