Lider Bayer Full wyśmiał Kazika i Kult – “Kto by chciał kupić ich płytę? Kto w ogóle pamięta ten zespół?”

Sławomir Świerczewski wypowiedział się na antenie Polsat News na temat Funduszu Wsparcia Kultury. Wyśmiał też Kazika Staszewskiego, który wcześniej przekazał, że pieniądze z funduszu są kradzionymi pieniędzmi. Lider Bayer Full stwierdził, że nikt o zespole Kult nie pamięta i nie kupuje ich płyt.

– A kto by chciał ich płytę kupić? Kto pamięta taki zespół jak Kult? – pytał lider zespołu Bayer Full Sławomir Świerzyński, który w Polsat News został zapytany o wypłaty dla muzyków z Funduszu Wsparcia Kultury. – Ja się akurat obracam w zupełnie innym środowisku i towarzystwie i tego rodzaju muzyka tam nie jest w ogóle słuchana.

https://www.youtube.com/watch?v=jwcWzuUhalI&feature=emb_title

Po wypowiedzeniu opinii na temat Kultu przez twórcę disco polo Sławomira Świerzyńskiego zainteresowanie wydaną przez WOSP i SP Records płytą jest ogromne.

Jurek Owsiak o Płycie :

Po wypowiedzeniu opinii na temat Kultu przez twórcę disco polo Sławomira Świerzyńskiego zainteresowanie wydaną przez nas i SP Records płytą jest ogromne. W tym momencie, w tej chwili złożyliśmy zamówienie na dotłoczenie 11 000 płyt Kultu z
Pol’and’Rock Festival
. Pierwszy nakład 8 000 boxów CD/DVD i 3000 winyli wyprzedał się w całości. Tę i inne płyty możecie kupić na stronie www.siemashop.pl i SP Records .
Więc w sposób nietypowy dla całej dyskusji, która śmiga w internecie, mogę tylko prosić członka zespołu Bayer Full o dalsze wypowiedzi. Mało tego – podejrzewam, że może liczyć na order Gloria Artis od obecnie panującego Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.
Dawajcie Panowie obydwaj, ile wlezie, bo nadajcie na tych samych falach!
 
 
Płyta do Zamówienia pod Linkiem :
 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!