LP powraca z nowym singlem „How Low Can You Go”!

Światowej sławy artystka LP, po sukcesie związanym z utworem „The One That You Love” (ponad 11 mln odtworzeń klipu i 10 mln streamów), prezentuje nowy singiel
„How Low Can You Go”.

Teledysk do utworu, który powstał w Hotelu El Ganzo i został wyreżyserowany przez Eric’a Maldin’a (Travis Scott, Gorgon City) będzie miał swoją premierę już jutro- 20 listopada.


Nad utworem pracował ten sam zespół, który stoi za sukcesem „The One That You Love”
i “Lost On You”– wraz z LP napisali go Mike Del Rio i Nate Campany.

„How Low Can You Go” powstawało w Hotel El Ganzo (San José del Cabo, Meksyk),
w Hotel Havana (studio) oraz Highland Park- zabytkowej dzielnicy Los Angeles. Rezultatem jest utwór o melancholijnym, wyrafinowanym, zmysłowym charakterze, odzwierciedlający mieszankę uczuć, powstałą podczas nocnych przygód, poszukiwania siebie, czy zawirowań miłosnych.


Jak powiedziała LP: “How Low Can You Go to mieszanka wielu burzliwych nocy, które przeżyłam w Nowym Jorku i Los Angeles. Te noce, postacie, sytuacje zostają z tobą na dłużej, darzysz je uczuciem w tym ich całym pięknym, ale też niepozbawionym błędów szaleństwie.”

Kariera LP nabrała rozpędu w 2017 roku wraz z wydaniem “Lost On You”. Utwór osiągnął szczyty list przebojów w 18 krajach, a ostatnio przekroczył milliard streamów!
W grudniu 2018 roku, artystka wydała “Heart to Mouth”, zawierający takie single, jak “Girls Go Wild” czy “Recovery”.
“Girls Go Wild”, najczęściej grany utwór we włoskich stacjach radiowych w 2019 roku, powrócił w 2020 roku za sprawą nowej wersji, która powstała we współpracy z meksykańską piosenkarką Ximeną Sariñana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *