Heavy thrashers DAILY INSANITY zapowiadają nowy album „Chronicles Of War” i europejską trasę koncertową!

Niemieccy heavy thrashers DAILY INSANITY mają przyjemność ogłosić, że ich nadchodzący nowy album będzie nosił tytuł CHRONICLES OF WAR i ma zostać wydany latem 2021 roku.

Ogłoszenie zawiera informacje o europejskiej trasie koncertowej. Po tym, jak ograniczenia związane z COVID zmusiły ich do odwołania trasy koncertowej w 2020 roku, zespół z przyjemnością ujawnia w końcu swoje plany koncertowe w 2021 roku.

DAILY INSANITY mastermind Gene na zapowiedzi:
„Wszyscy jesteśmy niesamowicie zadowoleni z albumu i reakcji ludzi, którzy do tej pory mieli okazję go usłyszeć. Każdy z nas włożył wszystko do tej płyty i to się opłaciło! Jesteśmy również bardzo podekscytowani tą trasą. Uważamy, że nowy program spodoba się fanom, a także zadebiutujemy na kilku zupełnie nowych albumach. Jak zawsze zapewniamy tylko jakość i energię. Przygotuj się na wojnę!”

CHRONICLES OF WAR TOUR będzie najbardziej rozbudowaną trasą koncertową DAILY INSANITY w historii. Zobacz pełną listę dat poniżej.

CHRONICLES OF WAR TOUR 2021
23.04.21 PL – Słupsk, Motor Rock Pub
24.04.21 PL – Słupsk, Motor Rock Pub
01.05.21 DE – Berlin, Ubojnia
07.05.21 DE – Bautzen, Club Lamporphyr
08.05.21 PL – Żagań, Klub Elektrownia
12.06.21 PL – Warszawa, Klub Metal Cave
14.06.21 CZ – Praga, Black Pes
24.09.21 DE – Jena, Rosenkeller
25.09.21 CZ – Mlada Boleslav, Fararova Sluj
08.10.21 DE – Hamburg, Astra Stube

DAILY INSANITY została założona w 2015 roku w Berlinie w Niemczech. Jak sugeruje nazwa zespołu, zespół ma słabość do historii i wydarzeń z życia codziennego. Większość tekstów jest autobiograficzna i opowiada o poważnych przeżyciach, rozpaczy i nieludzkości.

Ich wyjątkowa mieszanka oldschoolowego thrash metalu, chwytliwych melodii i porywających epickich pasaży dała do tej pory nie tylko jedną EPkę („Conspiracy”, 2018), ale trio było już na scenie z takimi zespołami jak Tankard, Vader, Asphyx i wiele innych.

Po różnych występach w ciągu ostatnich trzech lat w Niemczech, Polsce, Słowacji, Czechach i Szwajcarii, DAILY INSANITY pracowało ostatnio nad nowym materiałem, który zaprezentuje podczas ich głównej trasy koncertowej latem 2021 roku.

Koncerty DAILY INSANITY w 2021 roku w Niemczech, Polsce i Czechach to początek masowej trasy koncertowej promującej najnowszy album zespołu CHRONICLES OF WAR . Sprawdź oficjalną stronę zespołu, aby uzyskać informacje o sprzedaży, linki do biletów i dalsze aktualizacje albumów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *