Kwiat Jabłoni zdradza wszystkie szczegóły dotyczące nowego albumu

Krążek zatytułowany “Mogło być nic” ukaże się dokładnie dwa lata po premierze debiutanckiej płyty – 5 lutego 2021 roku. Znajdzie się na nim jedenaście premierowych kompozycji. Teledysk do tytułowego singla został wyświetlony w serwisie YouTube już ponad 1,5 miliona razy. Młodzi muzycy tym razem nad całością pracują z jednym z najlepszych polskich producentów – Wojtkiem Urbańskim. 

Lista utworów:

 1. Buka

 2. Mogło być nic

 3. Drogi proste

 4. Byle jak

 5. Nie ma mnie

 6. Kometa

 7. Zaczniemy od zera

 8. Maska

 9. Bankiet

 10. Wyjście z bankietu

 11. Przezroczysty świat

Bonus track:

 1. Idzie zima

Album “Mogło Być Nic”, już teraz można zamówić w preorderze pod tym adresem: https://kulturalnysklep.pl/search.php?text=kwiat-jabloni

Kwiat Jabłoni, czyli Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 22 miliony razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu “jednego przeboju” – wszystkie następne produkcje zdobyły uznanie i wielką popularność.

 

Świetnie przyjęte kompozycje znalazły się na debiutanckim albumie „Niemożliwe”, wydanym w lutym 2019 r. Krążek uzyskał status platynowej płyty. Wręczenie tego wyróżnienia odbyło się podczas całkowicie wyprzedanego koncertu w legendarnej Operze Leśnej w Sopocie. Wydawnictwo do dziś znajduje się w zestawieniach najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. 

 

Kasia i Jacek, do tej pory, zagrali blisko 150 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’rock Festival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Debiutujący zespół pod Małą Sceną zgromadził kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Kwiat Jabłoni otrzymał Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol’and’Rock Festival.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *