Hurts zagrają dodatkowy koncert w Polsce w ramach trasy ‘FAITH’ Tour 2021

Długo oczekiwany album „Faith” wytycza nową erę dla zespołu. Powstała pomimo przeciwności losu grupa zmagała się z kreatywnym przestojem, aby ukazać się silniejszą, bardziej surową i lepszą niż kiedykolwiek. Po dotychczas opublikowanych piosenkach “Voices”, “Suffer” i “Redemption’, dzisiaj Hurts udostępniają “Somebody”.
Dzięki znakomitemu połączeniu wysmakowanego popu z prawdziwie dynamiczną nutą „Somebody” zdecydowanie poszerza paletę brzmień grupy w stosunku do jej poprzednich utworów. W podnoszącej na duchu kompozycji wpływowe aranżacje Adama Andersona pozwalają wokalowi Theo Hutchcraft’a wznieść się jeszcze wyżej. Wideo do tego numeru kontynuuje pasję zespołu Hurts do konceptualizacji, w której Hutchcraft zachowuje pozory, przemierzając surrealistyczne miasto zamieszkałe przez egzotyczne ptaki; jego puste stąpanie jest podtrzymywane tylko przez gwałtowne szarpnięcia, jak gdyby demon był poddawany egzorcyzmom, zanim osiąga punkt kulminacyjny w szalonym, swobodnym tańcu. „Somebody” kontynuuje tradycję klasycznej oprawy wizualnej Hurts; jest przemyślany, wypełniony sztuką i potężny, pełen podprogowego znaczenia.
O nowej piosence zespół mówi:
„SOMEBODY to piosenka o buncie, uporze, sile i wznoszeniu się po tym, gdy zostałeś powalony. To odmiana wobec dotychczas opublikowanych piosenek, ale pokazuje intensywność i energię, które charakteryzują część nowego albumu”.
Wraz z premierą „Somebody” Hurts ogłasza powrót do ich duchowego domu – sceny koncertowej – i zaprasza na ‘Faith’ Tour 2021. 
 
‘FAITH’ TOUR 2021
26 WRZEŚNIA 2021 – MTP hala nr 2, POZNAŃ
4 PAŹDZIERNIKA 2021 – COS TORWAR, WARSZAWA
5 PAŹDZIERNIKA 2021 – MCK, KATOWICE

Obraz może zawierać: 2 osoby, tekst „HURTS FAITHTOUR2021 TOUR 26.09.2021 MTPHALANR2 POZNAŃ 4.10.2021 COs TORWAR WARSZAWA 5.10.2021 MCK KATOWICE NFORMATIONHURTS.C LIVENATION”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *