Sasha Sloan w duecie z Charliem Puthem

Artystka ma niespodziankę dla swoich fanów – nową wersję swojego utworu „Is It Just Me?”

Sasha Sloan ma niespodziankę dla swoich fanów – nową wersję swojego utworu „Is It Just Me?” z nominowanym do Grammy artystą Charliem Puthem! Dwójka artystów już jakiś czas temu nawiązała kontakt przez media społecznościowe, co nie uszło uwadze ich fanów. Niedługo później Sloan potwierdziła, że Puth przyjął jej zaproszenie do współpracy.
 

 
Jestem niezwykle podekscytowany tą piosenką z Sashą. Jedyne piosenki, których nie napisałem sam i w których śpiewam, to te, które sam chciałbym napisać. I taka jest dokładnie ta piosenka” – mówi Charlie Puth.
Kiedy Charlie powiedział, że chce zrobić remix „Is It Just Me?”, nie mogłam w to uwierzyć. Jestem jego wielką fanką, a on wyniósł ten utwór na nowy poziom” – mówi Sasha Sloan.
 
Oryginalna wersja utworu została wyróżniona przez New York Times w ich kolumnie „Playlist”. To jedna z piosenek, które krytycy szczególnie docenili na jej wydanym w tym roku albumie „Only Child”. Idolator dał płycie pięć na pięć gwiazdek, określając ją nadzwyczajną, a inne media szczególnie ceniły wyjątkowe songwriterskie umiejętności Sashy.
 
Po wypłynięciu na szerokie wody w 2017 roku za sprawą licznych, udanych kolaboracji, 25-letnia artystka Sasha Sloan wypuściła debiutancki singiel „Ready Yet”. Od tego czasu wokalistka zdołała zgromadzić 3,5 miliarda odtworzeń, współpracując nad tekstami dla najpopularniejszych artystów. W 2018 roku ukazały się dwie EP-ki Sashy „Sad Girl” oraz „Loser”. Dzięki tym projektom piosenkarka wystąpiła w 2019 podczas programu The Late Show with Stephen Colbert, prezentując tam singiel „Older”. W tym roku ukończyła swoją trasę koncertową po Ameryce i Europie i wypuściła trzecią w karierze EP-kę „Self Portrait”, z której utwór „Dancing With Your Ghost” był 6 z 75 Najlepszych Popowych Piosenek 2019 roku według magazynu Idolator.
 
Album, nad którym Sasha pracowała od zeszłego roku i który skończyła podczas lockdownu, jest pełny brzmienia i zarazem bardzo poruszający. To projekt zuchwały, zabawny, ale przede wszystkim prawdziwy. Promują go single „Hypochondriac”, „House With No Mirrors”, „Lie” oraz “Is It Just Me?”.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *