Metallica zebrała ponad 1,3 miliona dolarów na cele charytatywne podczas ostatniej transmisji na żywo

Metallica była gospodarzem koncertu na żywo w systemie pay-per-view, aby wspomóc fundację charytatywną All Within My Hands w sobotę 14 listopada i pod każdym względem ich wysiłek okazał się wielkim sukcesem, gromadząc ponad 1,3 miliona dolarów.

Koncert, nazwany Live & Acoustic From HQ: Helping Hands Concert & Auction, zawierał zarówno sety elektryczne, jak i akustyczne, i był transmitowany na żywo z siedziby zespołu w San Rafael w Kalifornii. Transmisje wideo z domów fanów były wyświetlane na ścianach przestrzeni koncertowej podczas transmisji, wprowadzając element interaktywności w tych okresach bez koncertów (członkowie zespołu często wykrzykiwali konkretne osoby z „publiczności”).

Dzięki fanom i hojnym sponsorom pierwsze w historii transmitowane na żywo wydarzenie na żywo Metalliki zebrało jak dotąd ponad 1,3 miliona dolarów. Fundusze te zostaną wykorzystane do współpracy z partnerami z Feeding America i American Association of Community Colleges, a także do wspierania Covid i działań ratowniczych w nadchodzących miesiącach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *