Alanis Morissette w coverze „Happy Xmas (War Is Over)”

Alanis Morissette zaprezentowała w tym roku swój 9 album o nazwie „Such Pretty Forks in the Road”. Nie musieliśmy długo czekać na kolejną muzykę niesamowitej kanadyjskiej artystki. Dziś wydała swoją wersję świątecznego klasyka skomponowanego przez Johna Lennona i Yoko Ono – „Happy Xmas (War Is Over)”. Wkrótce pojawi się teledysk do singla. Reżyserią, w którym artystka pokaże codzienne życie swojej rodziny zajął się Victor Indrizzo. 

Od 1995 roku Alanis Morissette jest jedną z najważniejszych songwriterek muzyki popularnej. Intymne teksty i charakterystyczne melodie pozwoliły zdobyć jej uznanie krytyków i fanów. Poza swoją muzyczną działalnością, artystka walczy o prawa kobiet oraz szerzy wiedzę na temat fizycznego i psychicznego zdrowia. W 2016 roku zaczęła nagrywać comiesięczne podcasty „Conversation with Alanis Morissette”, w których rozmawia z autorami książek, lekarzami, edukatorami i terapeutami, poruszając tematykę psychospołeczną. W 2019 roku zaprezentowała swój spektakl na Broadwayu.

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/297840/0afd19ec8524dacb3f3be51a723eb5ea.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *