Gary Barlow prezentuje album „Music Played By Humans”

W sklepach i serwisach cyfrowych pojawił się najnowszy album solowy Gary’ego Barlowa – „Music Played By Humans”. Na krążku pojawia się zestaw znakomitych gości: Michael Bublé, James Corden, Alesha Dixon, Barry Manilow, Chilly Gonzales, Beverley Knight i wielu innych.

Wystarczająco dużo kawałków, by sam Frank Sinatra poczuł się zazdrosny Daily Telegraph ****

Barlow uchwycił ducha czasów big bandów, tempo oraz klimat. Wybitna muzykalność Mail on Sunday
 
Gary Barlow prezentuje pierwszy po siedmioletniej przerwie solowy album „Music Played By Humans”. To następca „Since I Saw You Last” wydanego w 2013, który w ojczyźnie muzyka pokrył się dwukrotną platyną. Nowe wydawnictwo jest hołdem dla dzieciństwa Gary’ego, a szczególnie muzyki na orkiestrę i big band, która od zawsze pobudzała wyobraźnię muzyka. „Music Played By Humans” zostało nagrane z 80-osobową orkiestrą.
 
– Moją ambicją na początku nagrań tego albumu było stworzenie czegoś pełnego światło, święta muzyki oraz wspaniałych muzyków z Wielkiej Brytanii i reszty świata. Część nagraliśmy z orkiestrą, część z kwartetami, latynoskim zespołem, a część ma sekcję jazzową i big bandową. To dźwięki naprawdę grane przez ludzi, stąd tytuł całego albumu – tłumaczy Gary Barlow.
 

Gary zgromadził grupę muzyków i współpracowników, z których część z pewnością będzie miłą niespodzianką dla publiczności. Album łączy smaki, emocje oraz wielkie, piękne brzmienie.

– Po raz pierwszy w karierze miałem okazję pracować z takim kalibrem muzyków nad swoimi piosenkami. Każdy z nich jest osobną jakością. „Elita” rozpoczęła się jako duet z Michaelem, który zasugerował, by z duetu zrobić trio i zaprosić Sebastiána. To dało piosence zupełnie nową dynamikę. „The Kind Of Friend I Need” z Cordenem było niezwykle zabawnym przeżyciem – to ciepła, pełna dobrego humoru, zabawna piosenka, która celebruje brytyjski humor – w północny sposób! – mówi Barlow.

Na „Eleven” Gary połączył siły z francusko-libańskim jazzowym trębaczem i kompozytorem Ibrahimem Maaloufem. Avishai Cohen, uznany jazzowy muzyk, którego Barlow od dawna jest fanem, pojawia się w „Before We Get Too Old”. Nagrodzony Grammy Chilly Gonzales udziela się w „On What A Day”. Brytyjska wokalistka Beverly Knight użyczyła swojego niesamowitego głosu na „Enough and Enough”. W „What’s Leaving All About” Alesha Dixon w duecie z Garym śpiewa o rozpadzie relacji. Wieloletni przyjaciel i legendarny artysta Barry Manilow gra na pianinie na „You Make The Sun Shine”

Gdy patrzę wstecz, nie zdawałem sobie sprawy, jakie olbrzymie znaczenie będzie miało to, że nagrywaliśmy w tak dużym składzie, biorąc pod uwagę, że teraz orkiestry nie mogą siedzieć w jednym pomieszczeniu razem. Zakończyliśmy sesje dwa tygodnie przed lockdownem i gdy teraz słucham tego materiału, mam masę dobrych wspomnień. Mamy w Londynie doskonałych muzyków… a oni są na mojej płycie. Jestem bardzo szczęśliwy

Gary Barlow

Tak Gary Barlow cieszy się z wydania nowego albumu:

„Music Played By Humans” Gary’ego Barlowa w sprzedaży od 27 listopada.  
Lista utworów:
Who’s Driving This Thing
Incredible
Elita (ft Michael Bublé & Sebastián Yatra)
The Big Bass Drum
This Is My Time
Enough Is Enough (ft Beverley Knight)
Bad Libran
Eleven (ft Ibrahim Maalouf)
Before We Get Too Old (ft Avishai Cohen)
Supernatural
Oh What A Day (ft Chilly Gonzales)
What Leaving’s All About (ft Alesha Dixon)
The Kind Of Friend I Need (ft James Corden)
I Didn’t See That Coming

Deluxe: 
Let’s Get Drunk
The Day The World Stopped Turning
You Make The Sun Shine (ft Barry Manilow)
Incredible (Acoustic)
Incredible (F9 Charleston Remix)

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/297809/4756ada7eeb310d4636a51d38f4da858.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!