Radio 357 ma swą siedzibę / Marek Niedźwiecki i jego „Zakamarki”

Po poszukiwaniach, obejrzeniu dziesiątek lokali w stolicy, pracownicy Radia 357 zdecydowali. 

Siedziba Radia 357 będzie mieścić się na Słowackiego 19a, pośrod jednego z najpiękniejszych i najbardziej klimatycznych miejsc w stolicy – Parku Żołnierzy „Żywiciel”. W tym samym budynku siedzibę ma Teatr Komedia.

Radio 357 chce rozpocząć nadawanie z siedziby jeszcze w tym roku, po wykonaniu wszystkich niezbędnych prac adaptacyjnych – przystosowaniu pomieszczeń m.in. do potrzeb nadawania audycji na żywo.

O dacie planowanego startu poinformujemy wkrótce.

Zdjęcia Siedziby Radia :  https://www.facebook.com/357Radio/posts/146693130532925

—-

W sobotę, 28 listopada audycję w Radiu 357 (Przedpremierowo) poprowadzi Marek Niedźwiecki. Jego program zatytułowany jest „Zakamarki”.

“Będzie Radio Kalifornia – klasyka, będzie trochę nowości z ostatniego półrocza i oczywiście Smooth Jazz Cafe.” – tak audycję zapowiada Marek Niedźwiecki.

To będzie wyjątkowy, sobotni poranek. 

Od 10.00 do 12.00 na żywo Zakamarki w Radiu 357. Przedpremierowo w Open.FM

Radio 357 to zespół dziennikarzy spod znaku najlepszego radiowego adresu świata. Za ich głosami Słuchacze mogli w ostatnim czasie zatęsknić, ale obecnie załoga 357 robi wszystko aby stworzyć pierwszą społecznościową stację bez reklam, która z planuje nadawanie w paśmie FM. 
Środki na jego stworzenie zbierają w serwisie Patronite >> https://patronite.pl/radio357

Stacja ma funkcjonować w formie wspólnej własności wszystkich zaangażowanych w projekt osób. Radio 357 chce rozpocząć nadawanie w grudniu, ale zaczęło już przygotowywać pierwsze sygnalne audycje na platformie Open FM w kanale Radio 357 Przedpremierowo.

Radio 357 na dziś tworzą: Marek Niedźwiecki, Katarzyna Borowiecka, Piotr Kaczkowski, Katarzyna Kłosińska  Kuba Strzyczkowski, Marcin Łukawski, Piotr Stelmach, Patrycjusz Wyżga, Anna Dudzińska, Michał Olszański, Tomek Michniewicz, Marcin Cichoński, Agnieszka Obszańska, Ernest Zozuń, Marta Malinowska, Aleksandra Budka, Marek Brzeziński, Tomasz Rożek, Filip Jaślar, Łukasz Błąd, Gabi Darmetko, Iza Woźniak, Daniel Wyszogrodzki, Krzysztof Szubzda, Roma Leszczyńska, Tomasz Jeleński.

Radio 357 zapowiada, że kolejne osoby dołączą do składu  niebawem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!