KISS ogłasza wirtualny koncert sylwestrowy

Po 305 dniach od swojego ostatniego występu, formacja ogłosiła bowiem, że 31 grudnia zagra w Dubaju specjalny, sylwestrowy koncert. Fani z całego świata dołączyć będą mogli do zespołu za sprawą livestreamu, do którego dostęp zakupić można obecnie w cenie 50 dolarów.

KISS powiedział: „Po dziewięciu miesiącach tej pandemicznej ciemności świat może wreszcie ujrzeć światło dzienne. W Sylwestra KISS wstrząśnie niebiosami, wstrząśnie ziemią i utoruje drogę wyjścia z 2020 roku największą i najbardziej bombastyczną uroczystością w naszym i historii każdego innego. Wszyscy tego potrzebujemy. Wszyscy na to zasługujemy. Do 2021 r. ”

 

https://www.youtube.com/watch?v=SpeMspNArdw&feature=emb_title

Daniel E Catullo III, twórca, reżyser i producent wykonawczy  powiedział: „Praca z KISS to dla mnie zaszczyt i spełnienie marzeń. Możliwość ich uchwycenia w tak wybuchowy i rekordowy sposób z pewnością będzie najważniejszym wydarzeniem w mojej karierze. Ten program będzie inny niż jakikolwiek inny program lub transmisja na żywo w 2020 roku. Logistycznie było to największe przedsięwzięcie i produkcja, jakie kiedykolwiek zrobiłem, a podczas pandemii było to jeszcze trudniejsze. Nasza załoga składa się z ponad 400 osób z całego świata. To było bardzo złożone przedstawienie, ale cieszymy się, że możemy przynieść światu coś tej wielkości w czasie, gdy jest to najbardziej potrzebne. To doskonały sposób na pożegnanie z rokiem 2020 lub pożegnanie KISS 2020.
 
Ceny Biletów :
 
* 39,99 $ – Transmisja na żywo i 24 godziny nieograniczonych powtórek
* 49,99 $ – Transmisja na żywo i 72 godziny nieograniczonych powtórek
* 249,99 $ – Złoty pakiet VIP – Transmisja na żywo, 30 dni nieograniczonych powtórek, Limitowana edycja DVD z 16-stronicową książką, Limitowana koszulka, plakat z limitowanej edycji
* 999.999 $ – Platynowy Pakiet VIP – Transmisja na żywo, 30 dni nieograniczonej liczby powtórek, Limitowana edycja DVD z 16-stronicową książką, nazwisko w napisach DVD i książce, Limitowana koszulka, plakat z limitowanej edycji (z autografem), limitowana bluza z kapturem , pamiątkowy bilet w limitowanej edycji z metalowym grawerem, limitowana płyta winylowa pokazu.
 
Bilety są już dostępne na www.KISS2020Goodbye.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!