Lider Pudelsów walczy o życie i prosi o pomoc !

Andrzej “Pudel” Bieniasz prosi o pomoc w walce z chłoniakiem. Muzyk leży w szpitalu i potrzebuje wsparcia finansowego, które umożliwi mu dalsze leczenie.

Andrzej “Pudel” Bieniasz gitarzysta i lider grupy Pudelsi od roku walczy z rzadkim nowotworem. Siostra muzyka stworzyła zbiórkę, która ma szansę uratować mu życie.

Andrzej Püdel Bieniasz założył zespół „Pudelsi” w 1985 roku, po śmierci przyjaciela, z którym tworzył muzykę w formacji „Düpą”. Andrzej jest moim jedynym najukochańszym bratem, genialnym muzykiem, świetnym gitarzystą, kompozytorem i autorem tekstów. Jest najlepszym człowiekiem jakiego znam.

Od roku walczy z rzadkim typem nowotworu; chłoniakiem z komórek płaszcza. Od listopada do maja bieżącego roku przechodził serię chemio i immunoterapii zakończoną udanym przeszczepem szpiku. Wrócił do domu, gdzie dochodził do siebie.

Link do Pomagam : https://pomagam.pl/help4pudel?fbclid=IwAR2VEfTOvz16OA8TIlTHO-_pIf3ROAJgwlq7TiT0PuU5S0i20LNpJJHKN7o

Püdel był wielokrotnie hospitalizowany i diagnozowany. Choroba niefortunnie dla Püdla przebiega w trakcie pandemii COVID-19. Wybuch ognisk zakaźnych w placówce prowadzącej terapie i konieczność przeprowadzania testów przed każdym przyjęciem do szpitala znacząco utrudniały i wydłużyły proces leczenia, a czas w walce z chłoniakiem jest bezcenny.
14/11/2020 zdiagnozowano nawrót choroby.
Przy wznowie, czyli drugim rzucie chłoniaka z komórek płaszcza stosuje się lek IBRUTYNIB, który nie jest refundowany. 
Koszt tygodniowej terapii tym preparatem wynosi 4000 zł. 
Leczenie nawrotu choroby łączy się z wielomiesięczną kuracją i kosztowną rehabilitacją.
Dotychczas Püdel i Beata, jego żona, sami ponosili wysokie koszty rehabilitacji i na szczęście byli w stanie sfinansować pierwsze 3 tygodnie leczenia.
Niestety Pandemia i konieczność opieki nad Püdlem pozbawiły Beatę możliwości zarabiania i prowadzenia firmy.
Pierwsze dni terapii już dały pozytywne efekty! Aby móc kontynuować leczenie i umożliwić Püdlowi powrót do zdrowia jesteśmy zmuszeni szukać prywatnego finansowania i dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc i wsparcie finansowe.

Pragniemy też zwrócić uwagę na los innych chorych. Lek Ibrutynib stosuje się w leczeniu wielu różnych chłoniaków, ale mimo tego nie został wpisany na listę leków refundowanych, co tym samym skazuje pacjentów, których nie stać na leczenie, na bardzo niepewny los, a nawet śmierć.

Każda wpłata jest na wagę złota.
Jeśli nie stać Państwa na wpłatę prosimy o udostępnianie zbiórki, za każdy gest będziemy ogromnie wdzięczni!

Życzę wszystkim dużo zdrowia i jeszcze raz dziękuje za wszelkie wsparcie.

Iwona Dobrowolska
Brat aktualnie przebywa w szpitalu.
Poniżej  linki do wglądu:

instagram.com/pudelpudel…

https://www.instagram.com/pudelsi/

https://www.pudelsi.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!