Daria Zawiałow w zespole Radia 357

„Mam przyjemność ogłosić, że dołączam do ekipy Radia 357. Będę miała swój autorski program” – poinformowała w nagraniu opublikowanym na facebookowym profilu rozgłośni.

Daria Zawiałow będzie trzecim – po Krzysztofie Zalewskim i Tomaszu Organku – muzykiem, który znajdzie się w zespole Radia 357.
 

Radio 357 rozpocznie nadawanie w grudniu. Stację współtworzą m.in. Kuba Strzyczkowski, Marek Niedźwiecki i Marcin Łukawski. Rozgłośnię w serwisie Patronite.pl wspiera blisko 15 tys. patronów, którzy deklarują wpłacanie miesięcznie niemal 346 tys. zł.

Radio 357 nie nadaje jeszcze regularnie. Stacja ma wystartować w grudniu. Na ten moment audycje radia pojawiają się w serwisie Open.FM.

W nowym radiu będą audycje Marcina Łukawskiego, Marka Niedźwieckiego, Piotra Stelmacha, Katarzyny Borowieckiej i Piotra Kaczkowskiego. Na antenie usłyszymy też: Tomasza Michniewicza, Kubę Strzyczkowskiego (będzie wiceprezesem spółki powołującej internetowe Radio 357), Michała Olszańskiego, Agnieszkę Obszańską, Olę Budkę, Pawła Sołtysa, Ernesta Zozunia czy Marcina Cichońskiego.

“Radio 357 będzie mieszanką tradycji i nowoczesności, sprawdzonych schematów i nowatorskiego podejścia, audycji przewidywalnych i zupełnie nowych. Robimy Radio 2.0, a nie Radio 1998” — zapowiadają twórcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!