BLACK RIVER podpisał kontrakt z wytwórnią Crusader Records

BLACK RIVER, polski zespół heavy rock / metal podpisał międzynarodową (poza Polską) umowę z Crusader Records (częścią Golden Robot Global Entertainment Group).

W BLACK RIVER wystąpią Tomasz „Orion” Wróblewski (Behemoth) i Dariusz „Daray” Brzozowski (Dimmu Borgir), a towarzyszą im Piotr „Kay” Wtulich i Artur „Art” Kempa (Gitary) oraz wokalista Maciej Taff . BLACK RIVER ma wydać swój nowy album „Generation axe” na początku 2021 roku.
„To dla nas bardzo ważny moment, ponieważ będziemy mieli szansę dotrzeć z naszą muzyką do słuchaczy na całym świecie. Otwiera to wiele nowych możliwości i już nie możemy się doczekać, aby podać Ci pierwsze szczegóły dotyczące naszej przyszłej współpracy. . Ciężko pracowaliśmy przez lata, aby w końcu mieć tę szansę i zrobimy co w naszej mocy, aby tego nie schrzanić. Czasy są trudne nie tylko dla naszej branży, ale takie chwile dodają nam siły i utwierdzają nas w przekonaniu Podpisanie umowy z Markiem Alexandrem-Erberem, CEO Robot Records / Crusader w USA i Michałem Wardzałą, szefem Mystic Production w Polsce, gwarantuje jakość i profesjonalizm, którego szukaliśmy. Latanie pod skrzydłami tych 2 marek daje Nam spokojnie, a Black River może w pełni skupić się na tworzeniu nowych dźwięków. Już wkrótce nowy materiał. ” – BLACK RIVER

BLACK RIVER to kolejny produkt eksportowy zespołu muzycznego z Polski. Zespół tworzą muzycy z takich zespołów jak BEHEMOTH, DIMMU BORGIR, VESANIA, ROOTWATER i NEOLITHIC . Grając wrednie rock / metal z każdym nowym wydawnictwem zespół zyskuje wielu nowych fanów. Zadebiutowali w 2008 roku płytą Black River, która zebrała wiele pozytywnych recenzji i ugruntowała pozycję zespołu na rynku nie tylko w Polsce.

Po sukcesie z pierwszym albumem weszli ponownie do studia w 2009 roku i świat ujrzał kolejny album zatytułowany Black ‘N’ Roll. Album ukazał się na całym świecie i zebrał tylko pozytywne recenzje, które wyprowadziły zespół na coraz szersze wody. Niestety w tym momencie problemy zdrowotne piosenkarki przerwały na kilka lat działalność BLACK RIVER . Powrócili z wielkim hukiem w 2019 roku ze swoim nowym albumem Humanoid i udowodnili, że wciąż wiedzą, jak używać instrumentów do grania metalu, muzyki, która płynie w ich żyłach. Ich muzyka to prawdziwy i nieokiełznany hołd dla tradycji ciężkiego grania, na której dorastali muzycy BLACK RIVER . Ich prawdziwą siłą jest granie koncertów na żywo, gdzie profesjonalizm i umiejętności zespołu stawiają ich w czołówce wykonawców w swoim gatunku. 2020 to ich nowy produkt Generation axe, który dzięki współpracy z Golden Robot Records pozna świat.

Wokalista Maciej Taff o Generation axe : „… pewnej nocy obudziłem się bardzo kurewsko zły i nie mogłem już spać, zdałem sobie sprawę, że poziom tego absurdu, który nas otacza przekroczył wszelkie granice, że jest już nie do zniesienia, że ​​to nie jest świat, w którym my, nasze rodziny i przyjaciele chcemy żyć. Połowa świata głoduje, 70% populacji znanych gatunków wymarło w ciągu ostatnich 50 lat, w wielu miejscach nie ma czym oddychać a tak zwana cywilizacja nie zajmuje się niczym innym jak zarabianiem pieniędzy za wszelką cenę. Spotkaliśmy się razem i było jasne, że wszyscy mieliśmy ten sam gniew, tę samą niezgodę, tę samą pieprzoną złość. Postanowiliśmy wyrazić to w naszej muzyce , żeby nagrać 3-4-utworową EP-kę, zwymiotuj całym jadem. Po raz pierwszy spotkaliśmy się podczas próby, zaczęliśmy rozmawiać, grać i … po 2 tygodniach byliśmy już w studiu, zamiast 3 piosenek, napisał 11 bez kalkulacji, w pełnej złości, myślałem, że kiedy to nagramy, to „przejdzie”… nie minęło …! ”

 BLACK RIVER to: Dariusz ‘Daray’ Brzozowski (perkusja), Tomasz ‘Orion’ Wróblewski (bas), Artur ‘Art’ Kempa (gitara), Piotr ‘Kay’ Wtulich (gitara) i Maciej Taff (wokal).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!