Sepultura udostępniła kwarantannowy kawałek „Slave New World”

Matt Heafy z TRIVIUM niedawno nawiązał współpracę z czterema członkami SEPULTURA, aby nagrać kwarantannową wersję klasycznego kawałka  „Slave New World”.

Gitarzysta Andreas Kisser powiedział Metal Hammerowi o podejściu SEPULTURY do płyty, która została nagrana w legendarnym Rockfield Studios w Południowej Walii z producentem Andym Wallace’em: „Musisz zrozumieć, że spędziliśmy dwa lata w trasie z ‘Arise’. To był pierwszy czas, kiedy widzieliśmy świat i faktycznie mogliśmy przeanalizować i zrozumieć, jak to jest być Brazylijczykiem poza granicami kraju. Patrzyliśmy na Brazylię z innej perspektywy – takiej, która zmieniła nasze samopoczucie. Nawet w przypadku „Arise” byliśmy nadal piszemy teksty, które były bardzo heavy metalowe, oparte na fantazji. Ale teraz zaczęliśmy stawać się bardziej społeczni i polityczni. Pisaliśmy o tym, co działo się w naszym kraju – bieda, represje – ponieważ te rzeczy miały wpływ na Muzycznie też się rozwinęliśmy. Dowiedzieliśmy się, co działa, a co nie, grając tak dużo na żywo i poznając ludzi takich jak Ozzy Osbourne.

„Andy bardzo pomógł. Wiele się od niego nauczyliśmy podczas wspólnego spędzania czasu, nie tylko w kontekście doświadczenia studyjnego, ale także skłonił nas do zastanowienia się nad tym, jak pisaliśmy piosenki”.

Najnowszy album SEPULTURA „Quadra” został wydany w lutym nakładem Nuclear Blast Records. Jest to projekt koncepcyjny stworzony w szwedzkim Fascination Street Studios we współpracy ze znanym producentem Jensem Bogrenem. W skład SEPULTURA wchodzą Kisser, wokalista Derrick Green, basista Paulo Xisto Pinto Jr. i perkusista Eloy Casagrande.

SEPULTURA została założona w Belo Horizonte przez braci Maxa i Igora Cavalera, którzy nie są już z zespołem. „Quadra” jest kontynuacją „Machine Messiah”, który był czternastym studyjnym albumem SEPULTURA i ósmym od kiedy Green dołączył do szeregów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!