UNDER THE INFLUENCE wydał singiel „Propaganda Leaks ”

Kontynuując swój ostatni singiel Body Parts, który dostarczył intensywnego, thrashowego hardcore punka, UNDER THE INFLUENCE powraca z powrotem akustyczną wersją ich utworu “ Propaganda Leaks ” z 2019 roku , który jest teraz wydany przez Riot Records.

Wycieki propagandy wersja akustyczna, to szczery utwór o utracie życia lub miłości z powodu zmagań ze społeczeństwem i jego licznych upadków. Pierwotnie był to singiel z naszego poprzedniego albumu Exchange My Brain . Ale ta akustyczna wersja jest dzieckiem mózgu naszego nieustraszonego perkusisty Dana Southern, znanego też jako „skrzydło kurczaka”, czasami nazywanego „dowódcą skrzydła”. Wymyślił to, eksperymentując z tym jako utwór akustyczny. Chociaż ten utwór nie powstałby bez pomocy bardzo utalentowanego przyjaciela Billy’ego Demosa na pianinie i gościnnym wokalu. Ta akustyczna wersja ukazuje surowe emocje z delikatniejszym akcentem ”.

UNDER THE INFLUENCE

Dziewiętnaście lat temu w garażu w Dapto (na południe od Sydney, Australia) trzech przyjaciół ze szkoły średniej, pasjonujących się muzyką punkową i surfingiem, założyło zespół Under the Influence . UTI zagrał jako trójka na lokalnej scenie muzycznej z oryginalnym członkiem Shane Kinerson (Kino), który grał jako główny wokal i grał na perkusji. Na basie grał Luke Malone (Moey), a na gitarze prowadzącej były członek Glen Robinson. W 2009 roku, po kilku zmianach w składzie, Chris Curci dołączył na basie, a Moey na gitarze prowadzącej. UTI kontynuował grę w tym składzie przez kilka następnych lat i nagrał album Wasted Youth. Dzięki solidnym opiniom Wasted Youth , Kino zdecydował się zintensyfikować swoją grę wokalną i przekazał bęben (gra słów zamierzona) Danielowi Southernowi (Chicken Wing) .
Przeglądając dyskografię UTI, można usłyszeć skupienie się na doskonaleniu muzyki i rozwoju zespołu, począwszy od wpływów street punka, po ciężki punk hardcore. Jeśli widziałeś lub słyszałeś pod wpływem tej wysokoenergetycznej kombinacji, będziesz wiedział, że są oddani muzyce, nic nie jest powstrzymywane, jest surowe i intensywne.

UTI wydał swój zabójczy debiutancki album w czerwcu 2019 roku w Riot Records Exchange My Brain, a ich pierwszy singiel Propaganda Leaks zyskał uznanie krytyków w Australii i Europie. Teraz nowa muzyka jest w drodze pod koniec 2020 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!