Katowicka grupa MOLE wydała nowy singel – “Będzie Jak Chcę”

Od wydania debiutanckiej bardzo ciepło przyjętej przez recenzentów EP-ki MOLE “Pierwsze Symptomy” minął już rok. W ramach promocji tamtego wydawnictwa zespół między innymi wystąpił w radiowej “Trójce” w audycji Tomasza Żądy “Trójka Żąda debiutów”, zagrał dla WOŚP, wystąpił w programie telewizyjnym “Halo Polonia” w TVP Polonia, a we wrześniu 2020 roku zdobył najwyższe trofeum Festiwalu SCYZORYKI w Kielcach, czyli nagrodę główną GRAND PRIX.

Mimo ciężkiej sytuacji związanej z pandemią, MOLE udowadniają, że ten pozytywny szum medialny nie jest dziełem przypadku, dlatego też grupa przygotowała mikołajkową niespodziankę w postaci singla “Będzie Jak Chcę”. Tym razem zespół zaprezentował energiczną, przestrzenno-gitarową kompozycję, a to wszystko dopełnia ukazany w teledysku plener Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Singel jest dostępny na platformach streamingowych. Grupę MOLE tworzą: Natalia Krząkała, Grzegorz Bednarski, Michał Jackowski i Marcin Skipiała.

MOLE – to skrót od „Moje Obserwacje Ludzkich Emocji”. I pod tą metaforyczną powłoką wpleciono teksty oraz muzykę katowickiego zespołu. Grupa w swobodny sposób łączy ze sobą przestrzenno-gitarowy indie pop z elementami muzyki tanecznej, folku, funky, country i szeroko rozumianej alternatywy spod znaku indie rock.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *