WARPED wydał nowy singiel „Raised By Goats”

Pochodzący z Geelong w Australii WARPED to trzyczęściowy zespół, który kręci się wokół pułapek od 30 lat i jest szanowanym weteranem sceny. WARPED podpisali kontrakt z Golden Robot Records i teraz wydali nowy singiel Raised By Goats .


WARPED to chrupiący, twardy garażowy dźwięk, który łączy się z jakimś masywnym pustynnym rockiem z dodatkiem agresji w stylu Henry’ego Rollinsa.

Raised By Goats zawiera chrupiące riffy i bombastyczne rytmy, którym towarzyszą intensywne i gniewne wokale. Podkreślają to z przymrużeniem oka teksty o kultach i miejskich mitach spiskowych. Co jeszcze chcesz wyjść z hukiem na 2020 rok.

O WARPED
Zaledwie w liceum Ben Watkins ze swoim wspólnikiem z dzieciństwa w hi-jinx, Cris Wilson , założyli Warped w ich rodzinnym mieście Geelong. Cris na perkusji, Ben na gitarze. 30 lat później są uważani za weteranów australijskiej sceny rock’n’rollowej. Warped jest teraz solidnym trzyczęściowym Bennym, Crisem i Sammy na basie. W 2018 Warped wypuścił Bolt From The Blue . Ta płyta jest tylko najnowszym z dużego katalogu niesamowitego rock and rolla.
Warped mieli szczęście dzielić scenę z niektórymi zespołami, które kochają i którzy pomogli ukształtować ich brzmienie i muzyczne upodobania. Gra z The Melvins, Fu Manchu, Wayne Kramer, Dinosaur Jr i The Dwarves, a także kumplami – Magic Dirt , Bored i Asteroid B612 .
Warped jest cytowany jako „Ewoluujący rock and roll ANIMAL” i taka jest prawda! Jeśli szukasz ponadczasowego, mocnego, szybkiego i oryginalnego rock’n’rolla, Warped potrzebuje posłuchania. Przez 30 lat Warped ewoluował i tworzył dźwięk jak żaden inny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *