Zespół Gorgonzolla powraca z kolejnym singlem promującym album ”Konsumpcja”

Po trzech bardzo dobrze przyjętych singlach, promujących album ‘Konsumpcja’, zespół Gorgonzolla zaprezentował czwarty klip promujący album. Tym razem, zobrazowany został numer ‘Popiół’, który jest wyjątkowo osobistą kompozycją.

Wydany w październiku 2019, album ‘Konsumpcja’ doczekał się czwartego klipu. Tym razem zespół zdecydował się na zobrazowanie numeru  pod tytułem ‘Popiół’. Wyjątkowo osobista kompozycja, która brzmieniowo jest pomostem między debiutanckim albumem, a krążkiem ‘Konsumpcja’, doczekała się mrocznego klipu.

Jak mówi zespół:

To jedna z najbardziej osobistych kompozycji na krążku, a klipem chcieliśmy zobrazować stan, w jakim znajduje się człowiek, gdy zawodzi bliska osoba. Resztę interpretacji zostawiamy Wam.

 

Na albumie ‘Konsumpcja’ znalazło się 12 premierowych kompozycji, w tym jedna z gościem specjalnym: Zenkiem Kupatasą z zespołu Kabanos. Tak zespół mówi o tej współpracy:

Gorgonzolla pojawiła się również na Pol’and’Rock Featival 2019, zespół będzie można było zobaczyć na Wiewiórstocku. A trzy lata wcześniej na Pokojowej Wioscy Kryszny oraz na koncertach w całej Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!