Kasia Moś powraca z ważnym z przesłaniem! Teledysk do singla „Ślad”

Kasia Moś zaprezentowała w sieci nowy teledysk do singla zatytułowanego „Ślad”. Za produkcję kawałka odpowiedzialny jest Marcin Borys, znany ze współpracy z zespołem Hey czy Myslovitz.

Kasia Moś powraca z nową historią i bardzo głębokim, ważnym przesłaniem. Jak podkreśla artystka, tekst do utworu „Ślad” powstał na początku pandemii jako rodzaj manifestu.

Reminiscencji mówiącej o tym, jak ważną rolę pełni jednostka w zmaganiach i dążeniach społeczeństw. Każda decyzja może odmienić nasz los, lokalne wydarzenia mogą wywołać globalne konsekwencje. Wydaje się, że wszystko jest przewidywalne, dopóki nie wydarzy się coś nieprzewidywalnego, co po dokonaniu późniejszej analizy okazuje się, iż było możliwe do przewidzenia – tłumaczy artystka.

 

Nie powinniśmy być biernymi uczestnikami życia. W każdym dzisiejszym działaniu jest jutrzejszy świat. Nawet najmniejsze kroki zostawiają ślady tworzące zupełnie nowe , bądź szersze ścieżki. Niewielkie działanie każdego z nas może wywołać ogromne zmiany w systemie , bo przecież nieustannie tworzymy naszą przyszłość – dodaje Kasia Moś.

Producentem muzycznym jest Marcin Bors, znany głównie ze współpracy ze sceną rockową, czy alternatywną: Nosowska, Hey, Zalewski, Myslovitz. Za teledysk odpowiedzialny jest Adam Gawenda / AG STUDIO (znany ze współpracy m.in. z Agnieszką Chylińską, Igorem Herbutem, czy Mrozem).

A Wam jak się podoba Kasia Moś w takim wydaniu? Posłuchajcie koniecznie singla „Ślad”!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!