Covery Chrisa Cornella „No One Sings Like You Anymore” już dostępny

Vicki Cornell oraz dzieci: Toni i Christopher, w imieniu The Chris Cornell Estate i we współpracy z Universal Music, prezentują „No One Sings Like You Anymore” – kolekcję 10 coverów w wykonaniu Chrisa Cornella. Artysta śpiewał utwory tych wykonawców, którzy szczególnie go zainspirowali. Album został nagrany w 2016.

Na tracklistę trafiły takie covery jak „Watching The Wheels” Johna Lennona, „Nothing Compares 2 U” napisanego przez Prince’a, a zaśpiewanego przez Sinead O’Connor czy „Patience” Guns ‘N’ Roses. Pełna lista utworów poniżej.
Chris Cornell nagrał wszystkie utwory ze wsparciem Brendana O’Briena, który odpowiada także za produkcję i miks. Vicki Cornell tak mówi o albumie:
 

To wyjątkowe wydawnictwo, bo Chris sprawował nad nim pieczę od początku do końca. Dobór coverów daje osobisty wgląd w grono jego ulubionych artystów oraz utworów, które były dla niego ważne. To słodko-gorzki moment, bo on powinien tu być z nami i sam mówić o tej płycie. Dlatego premiera „No One Sings Like You Anymore” to dla nas jednocześnie radość i ból. Każdy z nas może znaleźć pocieszenie w jego głosie, by podnieść się na duchu, zwłaszcza w okresie świątecznym. Jestem niezmiernie dumna z tego wydawnictwa. Dla mnie to najlepszy dowód na to, dlaczego Chris będzie zawsze kochany i doceniany przez słuchaczy.

Vicki Cornell

Córka artysty, Toni, dodaje: – Pamiętam, że mój tata świetnie się bawił, gdy nagrywał ten album. Budziłam się rano, jadłam z nim śniadanie i szliśmy razem do studia. Miałam tam lekcje pianina. Christopher grał w gry na konsoli z Brendanem i tatą. Udało nam się spędzić sporo wspólnych chwil, mamy niesamowite wspomnienia. Jestem szczęśliwa, że ten album może ujrzeć światło dzienne. Kochamy Cię, tato.

Christopher Cornell wspomina: – Świetnie bawiliśmy się w studiu, a w dni wolne robiliśmy spacery w Tree People i okolicach. Bawiliśmy się też w chowanego w Beverly Hills Hotel, goniła nas ochrona, a my uciekaliśmy wyjściami ewakuacyjnymi. Dla mnie ten album to świetny portret mojego ojca. Jestem dumny z niego i jego pracy. Mam nadzieję, że pokochacie tę płytę tak samo mocno.
 
„No One Sings Like You” jest dostępne w serwisach cyfrowych. Premiera wydania fizycznego zaplanowana jest na 19 marca 2021.
 
„No One Sings Like You” – lista utworów:
1. Get It While You Can
2. Jump Into The Fire
3. Sad Sad City
4. Patience
5. Nothing Compares 2 U
6. Watching The Wheels
7. You Don’t Know Nothing About Love
8. Showdown
9. To Be Treated Ri
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/300798/ee2096bc6685df2ac28e5a09077d36f4.jpeg
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/300797/55bf96d25cb825d9f3e06f58dc10f623.jpeg
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!