Gwen Stefani przedstawia się na nowo

Gwen Stefani co prawda nie wymaga przedstawiania, jednak artystka postanowiła przekornie zatytułować swój najnowszy singiel „Let Me Reintroduce Myself”.

Ten utwór to mój sposób na powiedzenie, że wracam z nową muzyką. To zabawna, lekka piosenka. Chciałam stworzyć coś, co sprawi ludziom radość. Zamysłem było stworzenie czegoś bardziej nostalgicznego, dlatego postanowiłam odnieść się do elementów ska i reggae, do których chętnie sięgaliśmy w No Doubt. Wciąż jestem tą samą Gwen, ale daję od siebie coś nowego, bo najwyższy czas, abyście znów o mnie usłyszeli.

Gwen Stefani

Gwen Stefani napisała utwór w trakcie kwarantanny razem z twórcą wielu przebojów, Rossem Golanem oraz coraz bardziej popularnym producentem Luke’iem Niccolą.
 
„Let Me Reintroduce Myself” to nie tylko początek nowego rozdziału w muzycznej karierze Gwen, ale także podsumowanie udanego 2020 roku pod względem artystycznym. Artystka zanotowała dwie piosenki w top 10 Billboard Hot Country Songs – były to duety z jej narzeczonym Blake’iem Sheltonem – „Nobody But You” oraz „Happy Anywhere”. Wielki świąteczny hit Stefani, „You Make It Feel Like Christmas”, doczekał się reedycji wraz z dwoma nowymi utworami, w tym współtworzonym przez Ryana Teddera „Here This Christmas”.
 
Trzykrotna laureatka Grammy zyskała sławę jako wokalistka No Doubt, by następnie rozpocząć niezwykle udaną karierę solową. Łącznie sprzedała ponad 50 mln egzemplarzy albumów. Wydany w 2015 „This Is What the Truth Feels Like” zadebiutował na szczycie Billboard 200. Słuchacze mogą spodziewać się nowości od Stefani już wkrótce!
 
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/300665/33141f068e248e829322444ff8429a59.jpg
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!