The White Stripes świętują premierę albumu „Greatest Hits”

To pierwsza oficjalna antologia zespołu!

Third Man Records i Columbia Records na platformach cyfrowych udostępniły  antologię największych przebojów The White Stripes. Świętując to wydarzenie na kanale YouTube pojawiły się dwa klasyczne występy grupy: „Dead Leaves And The Dirty Ground” i „My Doorbell” – będące pierwotnie częścią sesji Live @ VH1 z września 2005 roku.
 

Pierwsza oficjalna antologia nagrań kultowego rockowego duetu „The White Stripes Greatest Hits” zawiera 26 wcześniej wydanych piosenek, w tym „Seven Nation Army”, „Fell In Love With A Girl”, „Hotel Yorba”, „Dead Leaves And The Dirty Ground”, „Hello Operator”, „Icky Thump”, „Apple Blossom” (pełna lista utworów poniżej). Album “The White Stripes Greatest Hits” jest już dostępny w wersji cyfrowej we wszystkich serwisach streamingowych. Winyl i CD w Europie  dostępne będą od 12 lutego 2021 roku.

Wraz z albumem „The White Stripes Greatest Hits” pojawia się szereg premier wideo, w tym nowy animowany teledysk do „Let’s Shake Hands”, pierwszej piosenki (którą zespół nagrał w salonie swojego domu) wydanej jako 7-calowy singiel w 1998. Wyreżyserowany przez M. Wartellę (Cartoon Network’s Mad), klip jest dostępny na kanale YouTube.
 
Tuzin przełomowych oficjalnych teledysków z albumu, w tym klasyki: “Dead Leaves And The Dirty Ground,” “Icky Thump,” “Fell In Love With A Girl,” “The Hardest Button to Button,” “Hotel Yorba,” “Seven Nation Army,” oraz “We’re Going To Be Friends” zostało zremasterowanych w jakości HD.
 
Dostępny jest również animowany teledysk do utworu „Apple Blossom”, a także nigdy wcześniej nie publikowane wideo do „Ball and Biscuit” z koncertu grupy w dniu 22 października 2003 w Tokio.
 

Zajrzyj na kanał  The White Stripes YouTube, aby zobaczyć wszystkie premiery.

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/300861/85c86be8631e0853e7767a57b7321b66.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!