Gob Patrol, zespół punkrockowy z Las Vegas , wydał nową EP-kę „New Spit”

Gob Patrol są mocno zainspirowani legendarną amerykańską sceną punkową lat 80-tych, podkreśloną przez takie zespoły, jak Black Flag, GBH, Minor Threat i The Germs , są wściekli, buntowniczy, chaotyczny iw 100% czysty oldschoolowy punk rock, tak jak to kochamy.

New Spit zawiera 5 wściekłych i szalejących punkrockowych utworów, w tym niedawno wydane single Anarchy i Sin City .


Anarchy to utwór będący bezpośrednio pod wpływem wspomnianych aktów, old school, dumny i punk as f ** k. Podczas gdy Sin City kontynuuje reputację Gob Patrol za grzmiące brzmienia gitary i perkusji oraz wysokoenergetyczne wokale. To jest tak punkowe, jak to tylko możliwe!

Pomysł na Gob Patrol narodził się w 2018 roku, kiedy Jay the Guitarist spotkał się z wokalistą Slam w Las Vegas przy dyskusji o zespołach punk rockowych. Wkrótce znaleźli basistę Gogo i perkusistę Cody’ego .

Pomysł polegał na stworzeniu muzyki opartej na wpływie i brzmieniu ich ulubionych punkowych zespołów z lat 80-tych oraz o podtrzymaniu tego brzmienia na rosnącej scenie. Pisząc gitarowe piosenki inspirowane takimi zespołami jak Black Flag, GBH i The Germs , Gob Patrol pozostaje wierny gatunkowi. Po nagraniu pierwszego dema, Gob Patrol wyruszył w trasę, grając koncerty dla dużych tłumów w Kalifornii, Utah, Arizonie i szalejących na scenie Vegas. Już niedługo pełny album punkowych hymnów!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!