Tony Yoru i Ras prezentują “Raj”

W sieci pojawił się dzisiaj nowy singiel z nadchodzącej płyty Tonego Yoru “Zorze”. Na utworze gościnnie udzielił się Ras z duetu Rasmentalism. 

“Raj” to numer opisujący otaczającą nas rzeczywistość. Mimo, że utwór powstał już jakiś czas temu to cały czas jest aktualny, a być może teraz nawet bardziej zwracamy uwagę na kwestie w nim poruszone. Raj nie tylko definiuje rzeczywistość, ale także zmusza słuchacza do pewnej refleksji. Do singla została stworzona animacja utrzymana w jego klimacie przez Martę Prabucką i lxnego.

Wszyscy wyglądamy pięknie z marzeniami z aliexpress, I będą kłamać nam w żywe oczy dopóki w nich szczęścia nie będzie. Raj.

„Zorze” to niepozwalające zobaczyć gwiazd łuny miast i blade światła ekranów w pokojach, przez które świat nigdy nie śpi, ciągle będąc w biegu. W tym biegu, któremu każdy chce sprostać, często dopompowując się w nocy różnymi substancjami, tracąc poczucie dnia i wrażliwość na to, co za sobą niesie. Będąc bez przerwy zmęczonym. Premiera albumu odbędzie się 14 stycznie 2021 nakładem Fresh N Dope. 

raj cover1.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!