Koncert Louisa Tomlinsona w Polsce wyprzedany w 20 minut!

Koncert artysty zaplanowany jest na 24 sierpnia 2021 roku

Bilety na koncert Louisa Tomlinsona w Warszawie wyprzedały się w 20 minut! Koncert artysty zaplanowany jest na 24 sierpnia 2021 roku – zorganizowany zostanie na letniej scenie warszawskiego klubu Progresja. Louis Tomlinson promować nim będzie wydaną w styczniu 2020 roku debiutancką, solową płytę Walls.
 
Album “Walls” to otworzył nowy rozdział w karierze artysty. Louis, który razem z One Direction sprzedał ponad 100 milionów płyt, a jego solowe piosenki przesłuchano łącznie ponad miliard razy, nagrywając swoją pierwszą płytę postawił na to, by jak najlepiej wyrazić swoje myśli i emocje, tworząc utwory, które będą ważne zarówno dla niego, jak i dla jego fanów.
 
Musiałem zrozumieć, gdzie jest moje miejsce. Kiedy dorastałem, popem określano muzykę Arctic Monkeys, Oasis, The Killers i Amy Winehouse. To się zmieniło. Obecnie pop kojarzy się z muzyką urban, która nie do końca do mnie przemawia. Chciałem stworzyć coś, co spodoba się mnie, jak i moim fanom” – mówi wokalista.
 
Na “Walls” słychać zarówno inspiracje brzmieniami indie z wczesnej młodości Louisa, jak i bardziej nowoczesne dźwięki electro-popu. Płytę promują single “We Made It”, “Kill My Mind” oraz “Don’t Let It Break Your Heart”. Wydany 31 stycznia 2020 album “Walls” zadebiutował na 9. miejscu oficjalnej listy sprzedaży w Polsce oraz osiągnął sprzedaż na poziomie złotej płyty.
 
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/302408/0cda77ec8f7132d8eb26ef10b9b74074.png
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!