Siódma edycja „Betlejem w Polsce”: młode gwiazdy i koncert online

Już po raz siódmy organizatorzy zapraszają na świąteczny koncert w ramach charytatywnej akcji „Betlejem w Polce”. W tym roku wyjątkowo odbędzie się on online i będzie swoistym the best of wszystkich dotychczasowych koncertów.

Od siedmiu lat widzowie w całej Polsce mają okazję świętować Boże Narodzenie, uczestnicząc w widowiskach Betlejem w Polsce. W kolejnych edycjach charytatywnych koncertów brali w nich udział tacy artyści, jak choćby Kamil Bednarek, Skubas, Natalia Kukulska, Robert Friedrich z Arką Noego, Natalia Niemen, Daria Zawiałow czy Mietek Szcześniak. Ze względu na bieżącą sytuację, organizator trasy zaprasza tym razem do wirtualnej przestrzeni na koncert „Pomoc z nieba”. Pierwszego dnia Świąt zabrzmią najpiękniejsze kolędy i pieśni Bożonarodzeniowe z sześciu poprzednich edycji koncertu. Na koncert złożą się nowe aranżacje tych utworów, które w poprzednich latach najbardziej zostały przez publiczność zapamiętane i wywołały u niej największe emocje.

W tegorocznej edycji Betlejem zaśpiewają je młodzi artyści – the best of talentów polskiej wokalistyki: Kacper Bator, Anita Dudczak, Gabi Gąsior, Anna Gąsienica-Byrcyn, Luisa Kliś, Marta Król, Martyna Jelita, Andrzej Lampert, Kasia Moś, Kuba Molęda, Beata Przybytek i Roksana Węgiel. Premierowy koncert „Pomoc z nieba” już 25 grudnia (godz. 19.00).

W tym roku jest także możliwość przypomnienia sobie, jak brzmiało i wyglądało Betlejemskie kolędowanie podczas minionych Świąt Bożego Narodzenia. Na stronie betlejemwpolsce.pl są dostępne również koncerty z 2018 i 2019 roku oraz pakiety z płytami. Kupując płyty i dostęp do koncertów, widzowie i słuchacze nie tylko sprawią świąteczny prezent sobie i swoim bliskim, ale także podarują nadzieję tym, którzy czekają na naszą pomoc – dochód ze sprzedaży biletów oraz płyt zostanie przeznaczony dla osób potrzebujących wsparcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!