BUSH Festival ogłasza tegorocznych zwycięzców

31 artystów z 16 krajów miało szansę zaprezentować swoją muzykę podczas tegorocznej edycji Budapest Showcase Hub, alias BUSH Festival. Wydarzenie to znane jest jako festiwal klubowy obejmujący wiele miejsc, ale tym razem zespół BUSH musiał to zrobić w pełni online. W ciągu ostatnich trzech tygodni obserwatorzy poznali najfajniejsze wschodzące zespoły muzyczne i artystów z regionu Europy Środkowo-Wschodniej poprzez serię krótkich i zabawnych filmów wideo, a teraz znamy także laureatów nagród międzynarodowych partnerów festiwalu.

Na dzień przed festiwalem rząd Węgier wprowadził w życie restrykcyjne prawa z powodu pandemii, co oznaczało, że pokaz muzyczny i konferencja mogą odbywać się tylko w Internecie. Celem festiwalu jest przedstawienie publiczności i branży najbardziej postępowych wschodzących artystów. Wyróżnienie się w zalewanych mediach społecznościowych było sporym wyzwaniem, ponieważ te akty muzyczne zwykle nie są dobrze znanymi artystami o międzynarodowej renomie. W odpowiedzi na te okoliczności narodził się BUSH video extravaganza, które nigdy nie miało służyć jako platforma dla pokazów online, ale raczej jako interesująca seria filmów skupiających się na wyjątkowości każdego artysty. Te filmy rzucają światło na zabawne fakty, takie jak to, który zespół przyjedzie na imprezę przebierańców w kostiumach Back To The Future, na którego dźwięk wpłynęła kaczka mandarynka lub kto uważa, że ​​Smerfy są istotną wartością kulturową.

Spośród 31 znakomitych artystów 7 otrzymało nagrody 5 partnerów tegorocznej edycji BUSH. Łotewski zespół jazzowo-funkowy Very Cool People wygrał koncert na najważniejszym letnim festiwalu w Transylwanii, Electric Castle. Mongooz and the Magnet zdobyli nagrodę Yamahy, mikser MG10XU, podczas gdy największa internetowa platforma rezerwacji, Gigmit, przekazuje 3 konta PRO Ukraince Alyonie Alyonie, Naaz z Holandii i Lexsouldancemachine z Estonii. Dlina Volny wygrała sesję programu mentorskiego na festiwalu MMB w Bukareszcie w 2021 roku, a festiwal Valley of Arts oferuje miejsce koncertowe dla Saya Noé.

Łączna liczba wyświetleń wydarzenia online i serii filmów to ponad 100 000, ale organizatorzy mają nadzieję, że w przyszłym roku BUSH może powitać prawdziwych miłośników muzyki i przedstawicieli branży muzycznej w formie wielomiejscowego festiwalu klubowego, który uczyni Budapeszt i jego kluby muzyczną stolicą. Europy Wschodniej na kilka dni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!