DEAD DIRTY DINOSAURS wydali nowy teledysk do singla „Bad Timing”

„Bad Timing” to najnowszy singiel Dead Dirty Dinosaurs i trzecie wydawnictwo z siłą jaką jest Riot Records i ich firma macierzysta Golden Robot Records . Bad Timing to kontynuacja ostatnich singli Monica i Revenge.

Życie nigdy nie jest proste, a związki mogą nas wszystkich zaprowadzić w głębię zamętu na różnych poziomach. Złe wyczucie czasu pojawia się w kilku chwilach dla dwóch osób, które nie mają pojęcia, czego chcą i jak to osiągnąć, brzmi znajomo?

Treble D to kolejny hymn indie rocka, który pozwoli ci skakać aż do ostatniego woos. Znane riffy powracają z brudną linią basu i napędzającą perkusją, której zaczynamy oczekiwać od Dead Dirty Dino jako standard.

O MARTWYCH BRUDNYCH DINOZAURACH:
Dead Dirty Dinosaurs to ikony Brisbane w trakcie tworzenia. Zgodnie z długą tradycją potężnej muzyki pochodzącej z South East QLD, ci zrzędliwi trubadurzy wlewali krew, pot i łzy do swojej muzyki, a rezultat sprawi, że będziesz się uśmiechać.

Walka z dzisiejszym, niekończącym się strumieniem codziennych nieszczęść i pozostawanie pozytywnym poprzez wszystkie piosenki DDD o miłości, życiu, wątpliwie śmiercionośnych karierach i przebiegłym spojrzeniu na nasze dzikie otoczenie, wszystko pulsuje energią „nocnego wyjścia”, której wszyscy teraz pragniemy.

Trzech melomanów jurajskich, którzy spotkali się na śnieżnych polach Europy, ale ostatecznie połączyło ich tutaj siła, której nie można zignorować. Zamiłowanie do alt rocka, punka, post punka i post rocka z lat 90-tych w połączeniu z potrzebą pozostawienia śladu w nowej erze w ich życiu wyznaczyło ich na ścieżkę z jednym celem, jakim jest zdobycie wsparcia dla Pixies w Brisbane.

Pandemia chwilowo odłożyła to marzenie, ale podpisanie umowy z Golden Robot i Riot Records razem otworzyło zupełnie nową ścieżkę i kto wie, dokąd nas wszystkich zaprowadzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!