Dla Was GraMY! koncerty LIVE VIRTUAL

2020 rok był specyficznym dla branży muzycznej, jednakże dzięki nowoczesnym technologiom mogliśmy z Państwem się spotkać wprost w Waszych domach dzięki koncertom Live Virtual z serii Dla Was GraMY!. Koncerty można było zobaczyć na stronie www.dlawasgramy.pl w jakości Full HD.

Na naszej wirtualnej scenie zagrali:

Maciej Obara Quartet

Młynarski plays Młynarski feat. Gaba Kulka

Marcin Wasilewski Trio feat. Radosław Nowicki

Aga Zaryan

Kuba Więcek Trio

Waglewski Fish Emade

Atom String Quartet

Natalia Przybysz

 

Fragmenty koncertów dostępne są na naszej stronie: www.dlawasgramy.pl lub też na www.facebook.com/dlawasgramy

 

Słuchacze mogli uczestniczyć w koncercie INTERAKTYWNIE: aktywnie reagować, klaskać, rozmawiać z Artystami pomiędzy utworami, a także uczestniczyć w spotkaniu backstage po zakończonym koncercie. Natomiast Artyści widzieli osoby uczestniczące w streamingu interaktywnym na dużym ekranie, przez cały czas trwania koncertu.


O akcji koncertów „dla WAS graMY”

Drodzy Fani!
Nie możemy się spotykać podczas koncertów, które są bardzo ważną częścią naszego życia. Na te chwile czekamy, spotkania z Wami nadają sens naszej pracy. Zmieniają się czas i okoliczności, chcielibyśmy jednak aby w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach nie rezygnować z możliwości bycia razem.
Robimy krok naprzód aby przystosować się do nowych warunków. Bardzo siebie potrzebujemy. Być może teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Wasz głos jest ważny. Razem z Wami musi nam się udać!
Bądźcie z nami!

Dla Was GraMY!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!