Radio 357 rusza 5 stycznia

Radio 357, tworzone przez byłych dziennikarzy Programu III Polskiego Radia, rozpocznie nadawanie 5 stycznia o 6.30.

Poinformowali o tym we wtorek Michał Gąsiorowski i Paweł Sołtys podczas transmisji na Facebooku.

Pierwszy program na antenie Radia 357 – “Poranek inny niż wszystkie” – poprowadzi Marcin Łukawski, który będzie gospodarzem porannej audycji. Później, do 12, Marek Niedźwiecki będzie gospodarzem audycji “Kieruj się na południe”.

W południe Kuba Strzyczkowski prowadzić będzie “Co Państwo na to?” z telefonicznym udziałem słuchaczy. O 16 słuchać będzie można autorskich audycji muzyków (m.in. Darii Zawiałow i Krzysztofa Zalewskiego). Między 17 a 19 nadawane będzie “Popołudnie Radia 357”, którego gospodarzami mają być Ernest Zozuń i Patrycjusz Wyżga, a w piątki popołudniowy program poprowadzi Kuba Strzyczkowski.

Jak już wcześniej podawali twórcy Radia 357, w piątki audycje poprowadzą m.in. Katarzyna Borowiecka, Michał Olszański i Tomasz Michniewicz, a weekendy m.in. Aleksandra Budka, Marek Niedźwiecki, Krystian Hanke i Marek Brzeziński.

W planach jest nadawanie w tygodniu pasm publicystycznych od 15 do 16 i od 21 do 22.

Oprawę muzyczną Radia 357 przygotował Andrzej Smolik. Stacja ma siedzibę na warszawskim Żoliborzu w budynku, w którym znajduje się Teatr Komedia.

W serwisie Patronite.pl Radio 357 wspiera obecnie ponad 16 tys. patronów, którzy deklarują wpłacanie łącznie 391 tys. zł miesięcznie

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!