Nowy album Hedone

Po 15 latach milczenia grupa Hedone powraca z nowym albumem. „2020” ukazuje się 31 grudnia, na sam koniec najdziwniejszego roku w naszym życiu.

Maciej Werk – producent,kompozytor, lider zespołu Hedone. Autor felietonów i wywiadów prasowych, dziennikarz radiowy a także założyciel wytwórni Love Industry. Pomysłodawca i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit. Na którym to statuetki „Człowieka ze złotym uchem” osobiście odebrali: Daniel Lanois, Gareth Jones, Adrian Sherwood, Mark „Flood” Ellis, Karl Bartos, John Cale, Bob Geldof, Roger Glover, Brian Eno, Gary Numan, Tony Visconti, Giorgio Moroder,Steve Albini, Mick Harvey, Craig Leon… Statuetki otrzymali również wybitni Polscy producenci jak Grzegorz Ciechowski (pośmiertnie), Andrzej Smolik, Adam Toczko, Józef Skrzek, Marek Biliński, Andrzej Korzyński…. 

Jako Artysta Maciej Werk, udziela się rzadko i trudno zobaczyć go na scenie i w mediach, jeśli to robi znaczy że ma ku temu konkretny powód. Nowy album o znaczącym tytule „2020” ukazał się jako pierwszy w tym roku na rynku fonograficznym, dokładnie z nocy 31 grudnia 2020 na 1 stycznia 2021, jest to najbardziej dojrzały album w dorobku Artysty. 
 

Teledysk “What Dickens Says About Loneliness” reż. Wojtek Bryndela:

Album promuje również film, jest to przekrojowy dokument z historii Hedone:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!