Alle Farben stworzył nową wersję hitu „Lemon Tree” Fools Gardens

Alle Farben to jeden z tych twórców, którzy potrafią dać drugą młodość hitom z przeszłości i już nie raz to udowodnił. To Alle Farben stworzył nową wersję przeboju „Supergirl” grupy Reamonn, która osiągnęła w Polsce status podwójnej platynowej płyty! Nowy singiel Alle Farben „Lemon Tree” to efekt współpracy DJa z Berlina z kultowym zespołem Fools Gardens, z którym stworzył nową wersję ich hitu z 1995 roku.

Nawet jeśli sam nie chodziłem na studia, byłem na wielu imprezach studenckich i ten utwór był grany na każdej z nich. Zawsze podobał mi się ten singiel, ale nie mogłem go zagrać w swoich setach. To nie house’owy kawałek, był też za wolny do moich rockowych setów. Postanowiłem, więc że zrobię własną wersję tego utworu! – mówi producent.

W ten sposób powstałą nowa aranżacja popowdgo klasyka sprzed ponad ćwierć wieku. Brzmienie utworu przywodzi na myśl takie produkcje Alle Farben, jak „She Moves”, czy „Fading”, które stały się jednymi z największych przebojów w dorobku Alle Farben, jednak z zastrzykiem nowej energii i pozytywnego nastawienia.

Dużo osób (w tym ja) reaguje emocjonalnie, kiedy słyszy tę piosenkę. Współpraca z Fools Garden była wspaniała ze względu na to, że mieli oni patrzą zupełnie inaczej na ten utwór i jego potencjał, niż ja. Kiedy puszczałem ten kawałek na imprezach u mnie w domu, nie przepuszczałem, że będę miał możliwość zrobienia jego nowej wersji z twórcami oryginału. Mam nadzieje, że się Wam spodoba!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *