Kings of Leon zapowiedzieli nowy album

Koniec oczekiwania – nadchodzi nowy album Kings of Leon! Płyta zatytułowana “When You See Yourself” ukaże się już za dwa miesiące, 5 marca. Czekając na kolejny krążek kapeli z Nashville możemy już zasłuchiwać się w dwóch pierwszych singlach – “The Bandit” i “100,000 People”.

Wraz z publikacją utworów Kings of Leon rozesłali wśród swoich największych fanów dziesięć unikalnych koszulek, z których każda reprezentuje inny utwór z nadchodzącej płyty. Jedenastą, będącą “pocztówką” kawałka “The Bandit”, można będzie nabyć w sklepie zespołu.

– Nikt poza tobą nie będzie miał możliwości posiadania tego elementu układanki. Na wewnętrznej stronie koszulki znajdziesz tekst piosenki, którą będziesz mógł usłyszeć za kilka dni, tygodni, a może nawet za miesiąc – głosi notka dołączona do każdego z wyjątkowych prezentów.

Pierwsze zapowiedzi “When You See Yourself” są bardzo obiecujące i utrzymują klimat i styl, z którymi kojarzony jest zespół. Energetyczny “The Bandit” przepełniony jest frustracją, natomiast spokojniejszy “100,000 People” opowiada o trudzie utrzymywania bliskich relacji w czasie mimowolnego odizolowania. Do pierwszego z tych utworów powstał również teledysk w reżyserii Caseya McGratha.

Kings of Leon – The Bandit / Kings of Leon

Kings Of Leon

Nowy album Kings Of Leon – tytuł, okładka i tracklista płyty

When You See Yourself, bo taki tytuł będzie nosić najnowszy album Kings Of Leon, będzie miał swoją premierę już 5 marca 2021 roku. Na albumie znajdzie się jedenaście utworów. Pełna tracklista prezentuje się następująco:

 1. When You See Yourself, Are You Far Away
 2. The Bandit
 3. 100,000 People
 4. Stormy Weather
 5. A Wave
 6. Golden Restless Age
 7. Time in Disguise
 8. Supermarket
 9. Claire & Eddie
 10. Echoing
 11. Fairytale

Kings Of Leon - When You See Yourself

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!