Castellica wydaje nowy teledysk do kawałka „Warriors”

Brazylijski zespół Castellica wydał w zeszły piątek wieczorem swój nowy teledysk do drugiego singla „Warriors”, oczekujący na wydanie pierwszego albumu studyjnego „Moment of Glory”, kontynuujący sagę Soldiers of Christ in the Crusades, obecnie pod nazwą of Warriors of God, zaczął od swojego pierwszego teledysku „Holy Knight”
 
Stawiając na nieco bardziej tradycyjne brzmienie, z wielkimi wpływami NWOBHM, Castellica oferuje nam prawdziwą klasę Heavy Metal, nadając własną osobowość wpływom takich zespołów jak Iron Maiden i Saxon, ratując i przebudowując główne elementy tego gatunku, zadowalając oba. fanów old school metalu i tych, którzy lubią coś bardziej współczesnego. Zgodnie z oczekiwaniami nie brakuje niezapomnianych riffów, duetów i solówek, precyzyjnego i ekscytującego basu i perkusji oraz mocnych i przepełnionych uczuciami linii wokalnych.
 
Przez prawie 10 lat w trasie, ale nieco ponad dwa lata swojej skonsolidowanej oficjalnej formacji, Thiago Colavite (wokal), Lucas i Danilo Colavite (gitara), Marco Dower (bas) i Cláudio Caldeirão (perkusja) nadal przygotowują swoją publiczność do spodziewana premiera „Moment of Glory”, zaplanowana na pierwszą połowę 2021 roku.
 
„Warriors” jest już dostępny na głównych platformach streamingowych, a jego teledysk można obejrzeć poniżej lub na kanale Castellica YouTube. Subskrybując kanał zespołu, będziesz mógł uważnie śledzić wszystkie informacje o wydaniu „Moment of Glory”, a także obejrzeć teledysk „Holy Knight”, a także jego tworzenie i wywiady z muzyków zespołu.
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *