Zara Larsson prezentuje teledysk do „Talk About Love”

Zara Larsson wchodzi w nowy rok z nowym singlem „Talk About Love”, w którym gościnnie wziął udział Young Thug. Wokalistka podzieliła się również z fanami informacjami o jej nadchodzącym albumie „Poster Girl”, który ukaże się 5 marca. Wyprodukowany przez Mike’a Sabatha (Lizzo, Meghan Trainor, Jonas Brothers) przepełniony energią singiel, jasno informuje, że artystka nie ma zamiaru rozmawiać o miłości. Zmysłowego klimatu kawałkowi dodaje przepełniony tańcem teledysk, za którego reżyserię odpowiada Ryder Ripps.  „Mimo, że zamkniętych klubów, Zara przetransportuje nas na taneczny parkiet” – napisało o klipie MTV.

Utwór „Talk About Love” opowiada o tym momencie relacji, gdy dwoje ludzi ludzie dopiero decyduje, kim są dla siebie. To wspaniały czas, ale także bardzo delikatny, do momentu w którym ktoś zacznie zadawać niewygodnie pytania – dla niektórych to zabiera całą magię. „Talk About Love” jest o delektowaniu się tym momentem niepewności.
Nowy singiel ukazał się niedługo po ostatnim hicie artystki „WOW”, który stał się sensacja w platformie TikTok i znalazł się w filmie „Work It” produkcji Netflixa. Utwór ma na ten moment ponad 100 milionów odtworzeń.
Zara Larsson posiada wszystko czego prawdziwa gwiazda popu potrzebuje. Jej entuzjazm do muzyki sprawił, że w wieku 15 lat miała już w dorobku piosenkę na pierwszym miejscu list przebojów. Jej szósty zmysł do brzmienia doprowadził do wydania licznych popowych klasyków, takich jak: „Lush Life”, „I Would Like”, „Symphony”, „Never Forget You”, czy „Ruin My Life”. Wokalistka grała koncerty i współpracowała z wieloma popularnymi artystami, między innymi z Edem Sheeranem, BTS, Ty Dolla $ignem oraz z Murą Masą.
Wszystkie kobiety mają supermoce – Zara wykorzystuje własne do popychania muzyki pop do przodu w kierunku równouprawnienia, jednocześnie nagrywając przebojowe utwory i pobijając kolejne rekordy. Jej debiutancki album „So Good” to drugi najczęściej odtwarzany debiutancki album na Spotify nagrany przez kobietę – zgromadził aż 5,5 miliarda streamów. Twórczość artystki to hit za hitem, wliczając w to potrójnie platynowy „Never Forget You”, w którym gościnnie pojawił się MNEK, platynowy singiel „Lush Life” oraz „Ain’t My Fault” oraz kawałek „Ruin My Life”, który niedawno pokrył się złotem. Oprócz licznych nominacji artystka otrzymała różne nagrody i odznaczenia takie jak: Swedish Grammy Awards, Nickelodeon Kids’ Choice Awards, MTV EMA i wiele innych. W 2017 roku Zara zagrała koncert towarzyszący ceremonii wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *