VIZE & Tokio Hotel prezentują nowy singiel „White Lies”!

Tokio Hotel są teraz zajęci bardziej niż kiedykolwiek. Niedawno grupa świętowała 15 rocznicę ich megahitu „Durch den Monsun” i wypuściła nową wersję utworu. Oprócz tego zespół zapowiedział trasę koncertową „Beyond The World” po Europie i Rosji jak również premierę ich najnowszego albumu, z którego singiel „Berlin” jest już dostępny. Teraz zespół połączył siły z prawdziwą maszyną do tworzenia hitów – duetem VIZE.

Sukces wielkości duetu VIZE jest rzadkością. Tokio Hotel to jeden z niewielu zespołów, którzy mogą pochwalić się podobnymi osiągnięciami. Mają na swoim koncie 10 milionów sprzedanych płyt i ponad 70 platynowych oraz 120 złotych certyfikacji za single. Może z tego powodu współpraca nad „White Lies” okazała się tak udana.

Dawno temu zaaranżowałem spotkanie w studio z chłopakami z Tokio Hotel i kiedy przyszli parę tygodni temu, od razu udało nam się dogadać. W momencie, w którym Bill zaśpiewał „White Lies” wszyscy pomyśleliśmy: To jest to! – powiedział Vitaly z VIZE.
Pomiędzy nami coś od razu zaskoczyło. To się rzadko zdarza, a jak się zdarzy to trzeba iść za intuicją. Ten singiel na pewno Wam się spodoba! – Dodał Bill.
Singiel „White Lies” to nie numer zrobiony na szybko, tylko dopracowana z obydwu stron produkcja. Piosenka zaczyna się jak klasyczny utwór Tokio Hotel, a VIZE dodaje temu kawałkowi, świeżości i klubowego klimatu.
 VIZE niedawno wydali także wspólny singiel z Alanem Walkerem – „Space Melody” – który coraz szybciej podbija radiowe i streamingowe listy przebojów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *